Anasayfa » Defense Zone 2 1.7.0 MacOS
Strateji

Defense Zone 2 1.7.0 MacOS


Hakkında

Yeni, ilgi çekici seviyeler daha da çarpıcı ve etkileyici. Yeni rakiplerin yanı sıra yeni silahlar ve daha da fazla aksiyon ve taktik eklendi. Oyun dört dili destekler: İngilizce, Rusça, Fransızca ve Almanca. Oyun ayarları farklı oyuncuların hedeflerine ulaşmak için dengelenmiştir. Becerilerinizi ve stratejinizi test etmek istiyorsanız, zor seviyeyi oynayabilirsiniz. Sadece eğlenmek için oynuyorsanız, kolay veya orta seviyeyi seçin. Daha fazla silah ve manzara türü, savaş taktiklerinizi seçmede size büyük özgürlük sağlar. Savunmanızın etkili olduğundan emin olmak için doğru silah türünü ve konumunu seçin. Hava saldırıları ve silah gücünü geçici olarak artırma olasılığı size avantaj sağlayabilir ve savaş sürecinde asla sıkılmayacağınızı garanti eder.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.9 veya üstü
İndirme Linkleri

Turbobit

229 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.