Anasayfa » Divinity Original Sin II Definitive Edition 3.6.58.1306 Mac
Aksiyon - Macera Strateji

Divinity Original Sin II Definitive Edition 3.6.58.1306 Mac


Hakkında

Ödüllü RPG'nin hevesle beklenen devamı. Partini topla. Derin, taktik savaşta ustalaşın. Diğer 3 oyuncuya katılın - ancak sadece birinizin Tanrı olma şansına sahip olacağını bilin. Divine öldü. Boşluk yaklaşıyor. Ve içinizdeki gizli güçler yakında uyanacak. İlahi Vasat savaşı başladı. Akıllıca seçin ve azimle güvenin; karanlık her kalp içinde gizlenir. Kim olacaksın? Et yiyen bir elf; emperyal bir kertenkele; mezardan ölmüş bir ölü? Yarış ve kökeni hikayeni seç - ya da kendi hikayeni oluştur! Dünyanın kim olduğunuza ve ne olduğunuza farklı tepki verdiğini keşfedin. Partinizi toplayın ve arkadaşlarınızla ilişkiler geliştirin. Derin taktik sıra tabanlı savaşta rakiplerinizi patlatın. Ortamı bir silah olarak kullanın, yüksekliği avantajınıza kullanın ve elemanları manipüle edin. Rivellon'un geniş ve katmanlı dünyasını tek başına veya 4'e kadar oyuncuya bırakma / bırakma kooperatif oyununda keşfedin. İstediğiniz yere gidin, birini öldürün ve dünyayla etkileşime girmenin sonsuz yollarını keşfedin. Yepyeni PvP ve Game Master modlarında oynamaya devam edin.
Özellikleri

- Irkınızı ve kökeninizi seçin: veya bir İnsan, Kertenkele, Elf, Cüce veya Undead olarak kendiniz oluşturun. - Dünya kim olduğunuza ve yaptıklarınıza tepki verir. Her seçimin bir sonucu olacaktır. - Keşfetmek ve denemek için sınırsız özgürlük: Her yere gidin, herkesle konuşun ve her şeyle etkileşime geçin! Her NPC öldürülebilir ve her hayvan konuşulabilir! Hayaletlerin bile birkaç sırrı vardır: - Yeni nesil sıra tabanlı dövüş: Yenilenmiş aksiyon puan sistemi, AI 2.0., Yeni temel kombinasyonlar, 200'den fazla beceri, yükseklik avantajı… ve çok daha fazlası. - Çevrimiçi 4 oyuncu ve bölünmüş ekran çok oyunculu: Önceden yapılmış 6 karakterden birini seçin veya kendinizinkini oluşturun. Çevrimiçi olarak veya tam denetleyici desteğiyle yerel bölünmüş ekranda arkadaşlarınızla oynayın. - Game Master Modu: Game Master modu ile hayal gücünüzü bir üst seviyeye taşıyın ve kendi hikayelerinizi hazırlayın. Hayran yapımı kampanyaları ve modları Steam Atölyesi'nden indirin.
Sistem Gereksinimleri

OSX 10.13.6
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

18.24 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.