Anasayfa » Desktop Curtain 3.1.3 macOS
Araçlar- Çeşitli

Desktop Curtain 3.1.3 macOS


Hakkında

Desktop Curtain, masaüstünüzdeki dağınıklığı gizlemek ve elinizdeki göreve odaklanmanıza yardımcı olmak için basit bir araçtır. Öğretmenler, sunum yapan kişiler, yazarlar, geliştiriciler ve dağınıklıktan nefret eden ve/veya temiz arka plan resimleriyle ekran görüntüsü alması gereken herkes için mükemmeldir. Desktop Curtain bir anda her şeyi lekesiz hale getirebilirken, neden masaüstünüzde dosya ve klasörleri taşımak için zaman harcayasınız ki? Desktop Curtain, resimleri sürükle ve bırak veya standart dosya iletişim kutusu aracılığıyla ayarlamanıza olanak tanır ve en son kullandığınız 10 resmi hatırlayacaktır. Ayrıca görüntünün hangi "düzeyde" yüzdüğünü (ve dolayısıyla ne kadar şeyi kapsadığını) ve tüm monitörleri mi yoksa yalnızca birini mi etkileyeceğini kontrol edebilirsiniz. Odağınızı gerçekten daraltmak için yalnızca en öndeki uygulamaya veya hatta en öndeki pencereye odaklanmak için Masaüstü Perdesini kullanabilirsiniz. Desktop Curtain ayrıca, ekran görüntüsü alanlar için mükemmel olan tamamen görünmez bir mod da dahil olmak üzere üç modda çalışır.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.9 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.