Araçlar- Çeşitli

Sublime Text 4.0 Build 4120 MacOS


Hakkında

Sublime Text 3, kod, html ve düzyazı için gelişmiş bir metin editörüdür. Kaygan kullanıcı arayüzüne ve olağanüstü özelliklere bayılacaksınız.

Sembol İndeksleme
Sublime Text 3 artık projenizdeki dosyaları tarar ve hangi dosyaların hangi simgeleri içerdiğini gösteren bir dizin oluşturur. Bu, her ikisi de Goto menüsünde bulunan Goto Definition ve Goto Symbol’un yeni özelliklerini destekliyor. Goto Tanımı sizi gösterge altındaki sembolün tanımına götürürken, Proje’de Goto Symbol, bulanık eşleme yoluyla bir sembol seçmenizi ister ve ardından sizi o sembolün tanımına yönlendirir.

Bölme Yönetimi. 
Birden çok bölmeyle çalışmak artık daha verimli, bölmeleri oluşturma ve yok etme komutları ile birlikte dosyaları hızla bölmeler arasında taşır. Görünüm / Gruplar, Görünüm / Odak Grup ve Dosya Görüntüle / Taşı altındaki yeni seçenekleri Grup’ta görebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

  • Intel işlemci
  • Mac OS X 10.7 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

41 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.