Anasayfa » DetectX 2.91 MacOS
Antivirüs - Güvenlik

DetectX 2.91 MacOS


Hakkında

MacKeeper'a, keylogger'lara ve diğerlerine ait gizli dosyaları algılama DetectX, Mac'iniz için sorun giderme aracıdır. 2011’den günümüze OS X’in her bir sürümünde çalışan ve aşağıdakileri yapmanıza izin veren tek sorun giderme uygulaması:

Sorunları düzeltin:

Performans sorunlarından sorumlu olabilecek uygulamalara ve işlemlere ait gizli ve gizli olmayan dosyaları bulmak ve çöpe atmak için Dedektör Görünümünü kullanın. Detektörün aradığı genellikle üç şey kategorisi vardır: gizli çalıştırılabilir dosyalar, reklam yazılımlar ve keylogger'lar içeren ticari uygulamalar.

Haberdar Olun:

DetectX, Mac'inizin performansını etkileyebilecek önemli alanlarına 3. taraf uygulamalar, işlemler veya dosyalar eklendiğinde veya çıkarıldığında sizi uyarır. Müfettiş açılışta otomatik olarak çalışır ve ne zaman Müfettiş Görünümünde 'Record' işlevini manuel olarak kullandığınızda.

Analiz Et ve Tanı:

Geçmiş Görünümü, tüm Müfettişlerin çalışmalarının kayıtlarını tutar ve sizin veya bir teknik danışmanın, mac'unuzda meydana gelen değişiklikleri analiz etmenize ve teşhis etmenize olanak sağlar. Kolaylık sağlamak için tüm günlükleri, tek tek günlükleri veya yalnızca değişikliklerin listesini gözden geçirebilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.8 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

8 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.