Anasayfa » VK Antivirus Pro 5.0.1 MacOS
Antivirüs - Güvenlik

VK Antivirus Pro 5.0.1 MacOS


Hakkında

Mac Pro Antivirus VK algılama sisteminizi Live! Tarayıcınızı ele geçiren ve baş ağrısına neden olan yavaş bir Mac veya sinir bozucu pop-up'lar ve reklamlarla sorun mu yaşıyorsunuz? Sadece çözümü buldum. VK Antivirus Pro ihtiyaçlarınız için mükemmel bir seçimdir. Tarayıcınızı geri yükler ve Mac'inizi bulabildiği kötü amaçlı yazılımlardan temizler.
Özellikleri

Yeni - Şüpheli uygulamaların canlı tespiti.  İndirme ve şüpheli bir uygulama yükleme konusunda endişelenmeyi bırakın.  VK Antivirus Pro size yardımcı oldu! Uygulamalar klasörünü aktif olarak araştırıyoruz ve şüpheli bir şey bulduğumuzda uyarıyoruz.  Mac'inizde bulunan kötü amaçlı yazılımları algılar ve kaldırır. Hızlı Tarama: Mac'in kritik konumlarını arar ve kötü amaçlı yazılımları hızlı bir şekilde tanımlar.  Tam Tarama: en iyi sonuçları verecek ve  özel tarama en iyi algılama oranlarından birini elde edecektir  : USB sürücüleri veya herhangi bir harici sürücüyü veya klasör temizleyici tarayıcısını taramak için kullanılabilir   : tarayıcınıza yeni bir hayat verin. Tarayıcınızın geri yükleneceğini bulma konusunda şüpheli olanları temizleyin.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

167 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.