Anasayfa » DEVONthink Pro Office 3.0
Ofis

DEVONthink Pro Office 3.0


Hakkında

Günümüz dünyasında her şey dijitaldir. Satın almalar, makbuzlar, önemli araştırma çalışmaları… hayatımız çoğu zaman sabit sürücünüzü e-postalar, PDF, Word belgeleri, multimedya dosyaları ve daha birçok dosya biçiminde dolduruyor. Sonunda soru ortaya çıkıyor: comoalmacenamos tüm bunlar? Bu farklı dosya türleri nasıl düzenlenir? Tam dosyayı nasıl bulabilirim? Neredeyse dijital hayata ayak uydurabilmek için ikinci bir beyine ihtiyacımız var. DEVONthink, bu dijital çağdaki bilmecenin çözümü. PD'niz, e-postalarınız, Word belgeleriniz veya multimedya dahil tüm dijital dosyalarınızın tek veritabanı olan ikinci beyniniz. Gelişmiş bir yapay zekaya sahip olan DEVONthink, son derece esnektir ve kişisel ihtiyaçlarınıza uyarlanır. Eğer dosyalar dijital değilse, DEVONthink Pro Office digitalízalos ile birlikte.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

95 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.