Anasayfa » AAF Relinker 1.1 macOS
Araçlar- Çeşitli Ofis

AAF Relinker 1.1 macOS


Hakkında

Bu, bütçe aydınlatma konulu bir dizi sınıfta ikinci sınıftır. Burada çekimin bir yerde nasıl gerçekleştiğini analiz edeceğiz. Burada verilecek öneriler en evrensel olanıdır, belirli bir yer için geçerli değildir (ofis, sokak, loş ortamlar vb.). İşte her yerde geçerli olan temel prensipler. Görev aynı: Çok çeşitli yaratıcı görevler için bütçe çözümlerinde uzmanlaşmak ,farklı bir yazılım tarafından dosyaya yapılan ad, süre ve yol değişiklikleriyle ilgili herhangi bir problemi yoktur.
AAF Relinker küçük ve büyük projelerde dosyaların etkili ve doğru bir şekilde değiştirilmesini sağlayan akıllı bir algoritma kullanır . AAF Relinker, Avid Media Composer ile oluşturulan AAF dosyalarını yeniden bağlamak için idealdir.
Özellikleri

Kolay kullanım - 3 düğme yeniden birleştirilir. Esneklik - Stok görüntü değişimi ve proxy iş akışı dahil olmak üzere çok çeşitli görevlerde kullanılabilir. Yakalama İsimleri - Daha iyi sonuçlar için kaynak isimleri yerine katman isimlerini kullanmanızı sağlar. Benzer İsimler - Doğru sonuçları elde etmek için SADECE benzer isimlerle yapılan çekimleri bırakır.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.