Anasayfa » Disk Drill Entreprise 5.3.1310 Mac
Dosya Kurtarma

Disk Drill Entreprise 5.3.1310 Mac


Hakkında

Disk Drill, Mac OS için doğal olarak tasarlanmış bir Mac veri kurtarma yazılımıdır: Dosyalarınızı Kurtarma Kasası ile yanlışlıkla silinmeye karşı kolayca koruyun ve Mac disklerindeki kayıp verileri kurtarın. Depolama aygıtlarının çoğu, dosya türleri ve dosya sistemleri desteklenir. İPhone ve Android cihazlardan silinen dosyaları kurtarabilirsiniz! Disk Drill, çift dosya bulucu, bayt-byte yedeklemeler, disk temizleme ve alan görselleştirme, önyüklenebilir veri kurtarma sürücüsü, disk sağlığı izleme, vb. Gibi disk yönetimi için yararlı ve ücretsiz araçlar sunar.
  • Tüm Dosya Biçimlerini Kurtar Herhangi bir dosyayı veya klasörü kurtarın veya birden çok kurtarma yöntemiyle 200'den fazla dosya türünü yeniden oluşturun.
  • Desteklenen Tüm Önemli Aygıtlar Depolama aygıtınızı bağlayın ve verileri dakikalar içinde kurtarın. Disk Drill, iOS ve Android kurtarma özelliklerini de destekler.
  • Uzman Becerileri Gerekmiyor İndir Disk Drill, kendin yap bir veri kurtarma uygulaması. Hepsini yapmak için sadece bir "Kurtar" düğmesine basın.
Ekstra Ücretsiz Disk Araçları Disk Matkap sadece Mac veri kurtarma ile ilgili değildir. Ayrıca tüm veri profesyonelleri ve ev kullanıcıları için kullanışlı disk araçları ile doludur. Aşağıdaki ek araçlar ücretsiz ve Disk Matkabı kutudan çıktığında paketlenmiştir. Macintosh'unuzu temizlemek, sabit sürücünüzde kopyalar bulmak, verilerinizi yedeklemek veya disklerinizin sağlığını izlemek için daha fazla uygulama satın almanıza gerek yoktur. Ücretsiz Disk Matkap indirin ve hepiniz kaplıdır.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.8.5 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

60 MB .dmg


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.