Anasayfa » FoneDog Toolkit for Android 2.1.18 macOS
Dosya Kurtarma

FoneDog Toolkit for Android 2.1.18 macOS


Hakkında

FoneDog Android Veri Kurtarma, silinen kişileri (telefon numaraları, adlar, e-postalar), kısa mesajları (içerik, telefon numaraları, gönderme/alınma tarihi) ve çağrı geçmişini (isimler, telefon numaraları, çağrı türü, süre), WhatsApp’ı (mesajlar) kurtarma konusunda uzmanlaşmıştır. /ekler), fotoğraflar, videolar, ses dosyaları ve Android cihazlardan belgeler.

Cihazlarınızı yedeklemeyi unutursanız veya başarısız olursanız, verileri yine de geri kazanabilirsiniz. Ve tüm işler zahmetsizce yapılabilir; yalnızca cihazınızı bağlayın, dosyaları seçin, verileri tarayın ve kurtarın. FoneDog Android Veri Kurtarma, Samsung, LG, HTC, Motorola, Sony, Google Nexus, Huawei, ZTE ve Xiaomi gibi birçok popüler Android markasını destekler. FoneDog Android Veri Kurtarma %100 güvenlidir ve sektördeki en yüksek veri kurtarma başarı oranlarından birine sahiptir. Köklü veya köksüz Android’de kaybolan ve silinen verileri bulun.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.10 veya üstü 64 bit

İndirme Linkleri

Turbobit

55 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.