Anasayfa » DiskCatalogMaker 8.3.4
Disk Araçları

DiskCatalogMaker 8.3.4


Hakkında

DiskCatalogMaker, kataloglama yapan basit bir disk yönetim aracıdır.
Özellikleri

Disklerinizi kataloglayın ● Disk simgesini katalog penceresine sürükleyip bırakın. ● Birden fazla disk için toplu tarama modunu kullanın. ● Küçük resimler oluşturmak için bu seçeneği de kullanabilirsiniz. Katalogları görüntüleme ● tarayıcı türünün sezgisel yönü. ● Katalog yazdırabilirsiniz. ● Aramadaki bir öğeyi görüntülemek için “Orijinal Seç” düğmesini kullanın. ● Bir öğeyi doğrudan açmak için “Orijinal Aç” kullanın. ● Bir öğeyi açmadan bile önizlemek için “QuickLook” kullanın. Kataloglarda ara ● İsme ve diğer dosya özelliklerine göre arayın. ● Basit sorgu dilini kullanarak öğeleri arayın. ● Kataloğu Spotlight ile arayın. “Diğer fonksiyonlar ● Süper hızlı arama algoritması. ● Çok çekirdekli ve çok işlemcili sistemler için optimize edilmiş kataloglama motoru. ● Aynı anda birden fazla katalog açmak .. ● Zip arşiv formatları, StuffIt, 7-Zip, RAR, tar, gzip, bzip2, CompactPro ve LHA .. ile uyumludur . ● Disk alanından kazanmak için katalog verilerinin sıkıştırılması. ● CD-TEXT formatıyla uyumlu. ● Ağ birimindeki kataloglama klasörü. ● Unicode adını uzun ve Asya dillerini destekler.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

9 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.