Anasayfa » Duplicate Files Sweeper 3.0 macOS
Bakım - Temizlik Disk Araçları

Duplicate Files Sweeper 3.0 macOS


Hakkında

Duplicate Files Sweeper, Mac'inizdeki yinelenen dosyalardan kolayca kurtulmanıza yardımcı olan nihai bir Yinelenen Dosya Temizleyicidir. Duplicate Files Sweeper, Mac'inizdeki çeşitli klasörlere dağılmış olabilecek yinelenen dosyalar, fotoğraflar, müzikler, videolar, arşivler ve hatta yinelenen Uygulamaları aramak için Mac'inize kapsamlı bir tarama yapmanıza yardımcı olur. Çok sayıda Yinelenen Dosya, neyin gerekli olduğunu aramayı zorlaştırabilir ve ayrıca gereksiz yer kaplayabilir. Bu basit Yinelenen dosya bulucu ve temizleyici, Mac'inizdeki tüm yinelenen dosyaları birkaç adımda kolayca bulup silmenize yardımcı olacak şık bir araçtır. Yer kazanmak için istediğiniz orijinal bir kopyayı saklayabilir ve yinelenen dosyaların geri kalanını silebilirsiniz. Dağınıklığı kaldırarak disk alanını kurtarmak her kullanıcının ihtiyacıdır ve Duplicate Files Sweeper, yinelenen dosyaları bularak ve kaldırarak bunu başarmanıza yardımcı olur. Nasıl çalışır? Adım 1: Yinelenen Dosyaları aramak için taramak istediğiniz klasörleri ekleyin. Klasör Ekle düğmesini kullanarak veya ana ekranda klasörleri sürükleyip bırakarak ekleyebilirsiniz. Adım 2: Tarama işlemini başlatmak için "Şimdi Taramayı Başlat" düğmesine tıklayın. Adım 3. Tarama tamamlandığında, tarama özeti, farklı kategorilerde kaç tane yinelenen dosya bulunduğu şeklinde sunulur. Adım 4: Ayrıntılı sonuçları ve Sisteminizdeki yinelenen dosyaların listesini sonraki ayrıntılı ekranda inceleyin. Yinelenen sonuçlar, Tam yinelenen dosyalardan oluşan gruplar halinde sunulur. Adım 5: Yinelenen dosyalardan bir orijinal kopyayı olduğu gibi koruyarak, silinecek yinelenen dosyaları farklı kullanılabilir seçeneklerle otomatik olarak seçmek için Duplicate Files Sweeper'ın "Smart Check" seçeneğine güvenebilirsiniz. Adım 6: Seçili dosyaları çöp kutusuna taşıyın ve Mac'inizdeki değerli alanı kurtarın ve düzenli bir veriye sahip olun. Dosyaları Çöp Kutusunu atlayarak da silebilir veya istediğiniz bir klasöre taşıyabilirsiniz. Bu ayarlar Tercihler -> Kaldırma bölümünde ayarlanabilir Adım 7: Voila! Organize bir Mac için değerli alanı kurtardınız ve istenmeyen dosyaları kaldırdınız.
Özellikleri

Hızlı tarama

  • Mac'inizdeki seçili klasörlerdeki yinelenen dosyaları hızla tarayın
  • Fotoğraflar kitaplığınızda Tam olarak yinelenen fotoğrafları bulun
  • Klasörleri ve belirli dosya uzantılarını taramadan hariç tutun

Doğru Sonuçlar

  • Taramadaki dosya sayısına bakılmaksızın, Duplicate Files Sweeper size doğru sonuçlar verir.
  • Aynı verilere sahip ancak farklı adlara sahip dosyalar, adlarına bakılmaksızın da aranır.

Hızlı Kaldırma

  • Yinelenen dosyaları Çöp Kutusuna Taşıyın veya
  • Çöp Kutusunu atlayarak Dosyaları Silme veya
  • Yinelenen dosyaları ayrı bir klasöre taşıyın
  • Diğer yinelenen dosya düzelticilerinin aksine, sildiğiniz her yinelenen dosya için sizi "Evet veya Hayır" demeye zorlamaz.
  • Mac'inizdeki tüm yinelenen dosyaları rahatça bulun ve silin.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.11 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

12 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.