Anasayfa » DiskWarrior 5.2 Mac OS X
Disk Araçları

DiskWarrior 5.2 Mac OS X


Hakkında

Mac'in çıldırdıktan sonra her şey ortadan kayboldu. Bütün gazeteleri. Sevdiğin müzik. Çocuğunuzun ilk adımlarının filmi. Bu senin hayatın ve gitti. Panik yapma! DiskWarrior, felaketler ve işler kaybolduğunda belgelerinizi, fotoğraflarınızı, müziğinizi ve diğer dosyaları bulacaktır. Belki de bir belgeyi açmaya çalıştınız ve gerçekleşen her şey, dönen, dönen ve dönen bir renk tekerleği. Ya da Mac'iniz başladığında, tek yapmanız gereken yanıp sönen bir soru işareti midir? Bir film düzenleme ortasında O idi ve şimdi harici sabit diskiniz masaüstünde değil mi? Ya da MP3'leriniz çalmayacak ... Ya da fotoğraflarınıza her baktığınızda Mac'iniz çöküyor. DiskWarrior, hızlı bir şekilde yedeklemenize ve çalışmanıza yardımcı olur!
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

24 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.