Anasayfa » Paragon CampTune X v10.13.433 Mac
Disk Araçları

Paragon CampTune X v10.13.433 Mac


Hakkında

Önceden, bölümleri yeniden boyutlandırma Boot Camp, uzun, eğlenceli ve bazen de pesado.Muchas prosedürü, yedekleme işlemleri tamamlanması için saatlerce beklemek istenen hareket hacmi, hareketli sınırlar hacimleri ve görüntüleri nasıl yazıyordu anlamına gelir almak anlamına geliyordu. Şimdi bu işlemleri sadece birkaç dakika içinde gerçekleştirebilirsiniz. Paragon CampTune X, işlemleri yeniden boyutlandırmak için en hızlı yoldur. Güvenliğin arşivlenmiş kopyalarını hokkabazlamak için zaman harcamak yerine, Mac'lerinizle daha yaratıcı şeyler yaparak diskler ve uygulamalar zaman alır. Saatler süren israf etmeyin Artış veya dakika içinde Boot Camp bölümleri azaltmak  yeni bölümler oluşturmak gerçekleştirmek için Mac yeniden başlatmak için değil şimdi CampTune X, Mac OS X üzerinde doğrudan çalışır  sadeliği seveceksiniz CampTune X ile yeniden boyutlandırma yapmak için, sadece gerçekleştirmek zorunda üç temel adım:
  • CampTune X’ü başlat
  • Bölme sınırlarını taşıyarak istediğiniz hacim boyutunu ayarlayın
  • işletmek
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

13 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.