Anasayfa » Don’t Escape 4 Days to Survive 1.0.1b 27976
Aksiyon - Macera

Don’t Escape 4 Days to Survive 1.0.1b 27976


Hakkında

Ay'ı ikiye bölen tuhaf bir felaket olayının ardından, Dünya çevresel serpinti ile mücadele ediyor. Her şey çoktan ölüyor ya da ölüyor… sen hariç. Ya da öyle düşünüyorsun. Don't Escape: Survive için 4 Days, popüler korku serisi Deep Sleep and Escape Escape'in yaratıcısı Scriptwelder'dan kıyamet sonrası bir gerilim filmi. Oyuncular, kıyametin arkasındaki gerçeği öğrendikleri ve varsa güvenlik için bir yol aradıklarından, evlerini her gecenin yeni tehlikesine karşı doğru bir şekilde güçlendirmenin bir yolunu bulmalıdır. Oyuncular, dünyanın bitiminden sonra yalnız bir hayatta kalan David'i, kendini peygamberlik rüyalar görüyor… ya da kabus görecekler. Oyunun her bölümünde, zehirli sis veya örümceklerden, katil haydutlardan oluşan bir çete veya ölümcül bir ısı dalgasına kadar karşılaşılabilecek birçok potansiyel varyasyon vardır ve sonuç olarak, stratejinizi farklı oyunlarda ayarlamanız gerekir. Ama sonsuza kadar sahip değilsin. Bazı eylemler oyun içi saati ilerletir ve gece düşmeden önce (umarız) hayatta kalmak için hazırlıklarınızı tamamlamanız gerekir. Dört gün boyunca da yapacak mısın? Arkadaşlarınız olacak mı?
Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi sürümü: 10.11 İşlemci türü ve hızı: Minimum Çift Çekirdekli 1,4 GHz RAM:
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

141 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.