Anasayfa » The Coma 2 Vicious Sisters 1.03 35705 macOS
Aksiyon - Macera

The Coma 2 Vicious Sisters 1.03 35705 macOS


Hakkında

Sehwa Lisesi öğrencisi Mina Park, geceleri okulunda uyanır. Bir şeyin yanlış olduğunu anlaması çok uzun sürmez. Akşamları eğitim için harcadığı bir zamanlar tanıdık olan okul, karanlık ve uğursuz bir şey tarafından bükülmüş görünüyor. Kendisini öğretmenine benzeyen bir şey ya da bir şey tarafından takip edilir. Hayatta kalmak için Mina, okul sınırlarının ötesine ve çevredeki bölgeye girmelidir. Orada garip yaratıklarla, gizemli yabancılarla ve huzursuz müttefiklerle karşılaşacak. Oynanış Coma 2: Vicious Sisters, atmosferik, hikaye odaklı bir oyundur. İlgi çekici bir karakter kadrosuyla karşılaştığınız, bulmacaları çözdüğünüzde, ipuçlarını açığa çıkardığınızda ve acımasız bir psikoza karşı hayatta kalmak için savaştığınızda kendinizi çarpık Sehwa bölgesine bırakın. En kötü korkularıyla yüzleşmek zorunda kalan kahramanlar nadiren yaralanmadan ortaya çıkarlar. Hikaye boyunca Mina, kalıcı hasarı sürdürebileceği tehlikeli senaryolarla karşılaşacak. Yaralanmayı önlemek için gelecekteki tehlikeleri tahmin etmek için eşyaları hazırlayın. Dark Song şimdi her zamankinden daha korkutucu ve güçlü. Kavrayışına düşmek anında ölüme yol açabilir. El fenerinizi çalıştırmak ve kullanmak sizi kolay bir hedef haline getirir. Keşifin aciliyetini hayatta kalmak için mutlak ihtiyaçlarınızla dengelemelisiniz!
Özellikleri

  • Şimdi yepyeni bir yapay zeka ile Dark Song'un seni öldürmeye yönelik acımasız arayışından kork.
  • Kritik ölüm ya da ölüm durumlarına hazırlanmak için öğeleri hazırlayın veya kalıcı yaralanma riski taşıyın.
  • Kabus bölgesi Sehwa'yı ve karanlık sırlarını keşfedin.
  • Ölümcül karşılaşmalar ve sıkıntılardan kurtulmak için kaynakları eleyin.
  • Daha önce erişilemeyen alanlara ulaşmak için araçların ve yükseltmelerin kilidini açın.
  • Tespit ve bazı ölümleri önlemek için saklanın. Konumunuzu gizlemek için zorlukları aşın.
  • Canlı, elle resimlenmiş oyun içi görseller ve çizgi romanlar.
Sistem Gereksinimleri

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir İşletim Sistemi: 10.6.8 (64Bit) İşlemci: Core2Duo Bellek: 3 GB RAM Grafikler: Herhangi bir donanım 3D hızlandırmalı Depolama: 2 GB kullanılabilir alan Ses Kartı: Soundblaster / eşdeğeri Ek Notlar: Kulaklıklar ! Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi işletim sistemi gerektirir OS: Sürüm 10.6.8 veya üstü (64Bit) İşlemci: 2.3 GHz Intel Core i5 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 256 MB veya daha fazla Nvidia / AMD GPU Depolama: 3 GB kullanılabilir space
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.29 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.