İnternet Araçları

Downie 4.2.3 Mac

Hakkında

Downie, YouTube, Vimeo ve 750’den fazla başka site desteği ile kullanımı kolay bir indirici video. Kullanıcıyı rahatsız etmiyor ve pek çok seçeneğe sahip – sadece işini yap!

Özellikleri

  • Birçok siteyi destekler – şu anda 750’den fazla farklı siteyi (YouTube, Vimeo, vb.) Destekliyor ve sayı hızla büyüyor.
  • YouTube 4K video desteği – diğer birçok YouTube indiricisinden farklı olarak Downie, YouTube HD videosunu 4K’ya kadar destekler.
  • Postprocessing – Video MP4’ünüz iTunes’a mı? Ya da sadece ses parçasını mı istiyorsun? Sorun değil, Downie bunu otomatik olarak halledebilir!
  • Hızlı Yardım – genellikle 24 saat içinde e-postalara yanıt verir ve genellikle bir sonraki güncellemede istenen siteler için destek ekler.
  • Sık güncellemeler – Hataların düzeltilmesi için hatalar için yeni sitelerin haftalarca beklemeyin! Downie haftada bir kez yeni özellikler, destek siteleri, vb. İle güncellenir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

52 MB .dmg

1 yorum

Yorum yapmak için tıklayın

  • Arkadaşlar, sayenizde program arşivim doldu taştı umarım hep böyle güncel olursunuz. Sitenin beta sürümü böyle ise yaşadık! Oyunların artmasını sabırsızlıkla bekliyorum.. Çok teşekkürler emekleriniz için..

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.