Anasayfa » DoYourData File Eraser Professional 3.3 MAC
Disk Araçları

DoYourData File Eraser Professional 3.3 MAC


Hakkında

DoYourData File Eraser Professional 3.3   Mac bilgisayar, SSD, HDD, USB flash sürücü, bellek kartı, dijital kamera ve Mac OS altındaki diğer depolama aygıtlarından güvenli ve kalıcı olarak parçalamanıza yardımcı olabilir ve veri kurtarma işlemini imkansız hale getirir.

Özellikleri

Kalıcı olarak Mac bilgisayardaki dosyaları parçalayın, Mac sabit disk. Dosyaları harici sabit sürücüden, USB flash sürücüden, hafıza kartından ve dijital kameradan vb. Kalıcı olarak silin. HMG Infosec Standard 5 (1 pass); ABD Ordusu AR380-19 (3 ​​geçer); DOD 5220.22-M ECE (7 geçiş); Peter Gutmann'ın algoritması (35 geçer). % 100 güvenli ve kullanımı kolay. Tam silme raporu. Dosya veya klasörler Mac için DoYourData File Eraser tarafından silindiğinde, sonsuza dek kaybolur, hiçbir veri kurtarma yazılımı tarafından kurtarılamaz.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64-bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.