Anasayfa » SSDReporter 1.5.5 Mac
Disk Araçları

SSDReporter 1.5.5 Mac


Hakkında

SSDReporter 1.5.5 dahili katı hal sürücülerinizin sağlığını kontrol eden bir uygulamadır (“SSD”, “Flash Depolama”). SSD'lerin yazma işlemlerinin sayısı ile belirlenen sınırlı bir ömürleri olduğundan, SSD durumunuza dikkat etmek önemlidir. SSDReporter, SSD'nizin sağlığı her azaldığında ve / veya sağlık 'uyarı' veya 'hata' eşiklerinin altına düştüğünde sizi e-posta veya ekranda uyarabilir.
SSD'lerinizin mevcut durumu da her zaman kolayca tanınabilir, çünkü SSDReporter SSD durumu azaldıkça simgesini (isteğe bağlı olarak menü çubuğunda) yeşilden sarıya (uyarı eşiği) ve son olarak kırmızı (hata eşiği) değiştirir. Yalnızca 'dahili' SSD'lerin desteklendiğini, USB / FireWire / Thunderbolt / etc ile bağlı disklerin SSDReporter ile çalışmadığını unutmayın. Ayrıca uyumsuz SSD'lerin bir listesi vardır; lütfen uyumluluk için web sitemizi kontrol edin.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.13 veya üstü 64 bit
İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.