Anasayfa » Drawful 2 21.06.2016 Mac
Arcade - 2D

Drawful 2 21.06.2016 Mac


Hakkında

Vurucu parti oyunlarının arkasındaki ekip Fibbage, Quiplash ve JACK'I BİLMİYORSANIZ, Drawful 2 korkunç çizimler ve çok yanlış cevaplar veriyor! “Ürpertici kaplan” veya “iyi bir gün geçiren iki anne” gibi eğlenceli ve zorlu şeyler çizmek için telefonunuzu veya tabletinizi kullanın. Oyuncular (muhtemelen korkunç) çizimlerinin gerçekte ne olduğunu düşündüklerini yazarlar ve sonra herkes - hatta potansiyel olarak binlerce oyuncudan oluşan bir izleyici - doğru cevabın ne olduğuna oy verir. Drawful 2, herkesin oynayabileceği ve eğlenebileceği bir parti oyunu! Drawful 2, daha tuhaf oyunları bile arkadaşlarınızla şakalarla dolu hale getirmek için kendi kullanıcı tarafından oluşturulan istemleri ekleme yeteneği ve akış için genişletilmiş araçlar gibi yeni özellikler içerir. Not: Bu oyun yerel bir çok oyuncudur ancak uzaktan oynatıcılar ile akışların tadını çıkarabilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: OSX 10.5+  İşlemci türü (ler) ve hız: En az Çift Çekirdekli RAM: 512 MB 
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

107 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.