Anasayfa » Wonder Boy: The Dragon’s Trap 1.03f (18248)
Arcade - 2D

Wonder Boy: The Dragon’s Trap 1.03f (18248)


Hakkında

Güzel, elle çizilmiş animasyonlarla ve yeniden düzenlenmiş bir film müziğiyle övünen kült klasik, keşif, aksiyon ve macera karışımıyla geri dönüyor! Meka-Dragon tarafından yarı insan, yarı kertenkele bir canavarlık lanetli, bir tedavi arıyor! İnsan formuna geri dönmenin tek yolu, küfeleri kaldırma gücüne sahip sihirli bir öğe olan Salamander Cross'u bulmak. Her ejderha katledildiğinde, lanet yoğunlaşır ve sizi farklı hayvanlara dönüştürür! Huysuz canavarlar ve egzotik ejderhalarla dolu büyük, birbirine bağlı yerleri keşfedin! Oyunun klasik karakteri Hu-Man ya da yepyeni, uzun zamandır beklenen ortak yıldızı Hu-Girl olarak oynayın. Ayrıca Lizard-Man, Mouse-Man, Piranha-Man, Lion-Man ve Hawk-Man'da yaşayabilir ve eşsiz yeteneklerini ülkenin en derin sırlarını açığa çıkarmak için kullanabilirsiniz. Her tür oyuncuya hitap eden 3 zorluk seviyesinin tadını çıkarın ve modern grafikler ile seslerden 8-bit grafiklere / seslere istediğiniz zaman geçiş yapın - oyun sırasında bile!
Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Mac OS X 10.10.5 İşlemci: Herhangi Bir Bellek: 4 GB RAM Grafik: OpenGL 3.2 Çekirdek Profili desteği, Intel HD 4000-5000 serisi (desteklenmeyen Intel HD 3000 serisi) Depolama: 1100 MB kullanılabilir alan
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

933 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.