Anasayfa » DRmare Music Converter for Spotify 1.5.0 Mac
Dönüştürücü

DRmare Music Converter for Spotify 1.5.0 Mac


Hakkında

Spotify 1.5.0 için DRmare Müzik Dönüştürücü Herhangi bir Spotify şarkı ve çalma listesini çevrimdışı kaydetmek ve Spotify Ogg Vorbis'i herhangi bir popüler cihaz ve MP3 çalarda kayıpsız olarak evrensel MP3, AAC, WAV, FLAC vb.
Spotify Premium aboneliği ile bilgisayarlarda, tabletlerde ve cep telefonlarında çevrimdışı çalmak için Spotify şarkılarını indirebilirsiniz. Peki ya premium hesabınız yoksa? Telaşa gerek yok! Mac için DRmare Spotify Music Converter, tek bir tıklamayla Spotify'dan tüm müzik parçalarını, albümleri, sanatçıları ve çalma listelerini indirip ayıklama olanağı sunmak için burada. Sadece ücretsiz Spotify müzik aboneliğine sahip kullanıcılar için mükemmel çalışır.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.8 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

6 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.