Anasayfa » FoneLab HEIC Converter 1.0.10 Mac
Dönüştürücü

FoneLab HEIC Converter 1.0.10 Mac


Hakkında

FoneLab HEIC Converter, bu sorunu çözmek için HEIC fotoğraflarını zahmetsizce JPG / PNG'ye dönüştürmenize yardımcı olur. HEIC'in çok sayıda fotoğrafını çektiğinizde, dönüşüm sürecini uzun süre tek tek bitirmek yerine iOS 11 lotlarındaki tüm fotoğrafları dönüştürmenize izin verir. Ayrıca, kaliteyi belirlenmiş bir değere ayarlama fikriniz olduğunu varsayarsak, Aiseesoft HEIC Converter size kullanılabilirlik sağlar. Ayrıca, farklı kullanıcıların tercihlerini karşılamak için, dosya eklemek için iki erişilebilir yöntemle tasarlanmıştır. Biri “HEIC Ekle” düğmesine basarken diğeri HEIC'i ana arayüze sürüklüyor. Sıfır veri kaybını korumak için, bilgileri EXIF ​​tutma yeteneğine sahiptir. Güvenli bir şekilde tüm dönüştürme işlemini yerel olarak yüksek hızda gerçekleştirmenizi sağlar. Yani, dönüştürülen tüm görüntüler bilgisayarınıza kaydedilir. Depolama yolunu değiştirme ve dosyaları kaydetmek için belirli bir klasör oluşturma hakkına sahipsiniz. Ücretsiz dönüştürmek için 10 resim HEIC olacak, bu da denemek için bu fırsatı kullanabileceğiniz anlamına gelir.
Özellikleri

  • Destek çıktı biçimleri: JPG ve PNG
  • Mac OS ile uyumlu
  • Toplu dönüştürme işlemine erişme
  • Kalitenin kendi iradesini ayarlamasına izin ver
  • HEIC görüntüleri hızlı ve güvenli bir şekilde dönüştürür
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9 veya üstü
İndirme Linkleri

Turbobit

18 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.