Anasayfa » DVDFab All-In-one 11.0.5.3 macOS
CD - DVD

DVDFab All-In-one 11.0.5.3 macOS


Hakkında

Mac için DVDFab All-In-one 11.0.5.3 neredeyse tüm güçlü DVDFab ürünlerinin çok yönlü bir kombinasyonudur - Mac için DVD Kopyalama, Mac için DVD Ripper, Mac için Blu-ray Kopyalama, Mac için Blu-ray Ripper, Blu-ray için DVD Converter, Mac için Blu-ray Converter, Mac için DVD Creator, Mac için Blu-ray Creator, Mac için Video Converter, Mac için DVD Cinavia Temizleme, Mac için Blu-ray Cinavia Temizleme ve Dosya Aktarımı Mac. Tüm DVD / Blu-ray / video konularınız için tamamen eksiksiz bir çözüm sunar ve mükemmel performans gösterir. Neredeyse Tüm DVDFab Ürünlerinin Çok Yönlü ve Komple Birleşimi Mac için DVDFab All-In-One kesinlikle mevcut tüm DVDFab ürünlerinin Mac için tüm özelliklerle mükemmel bir entegrasyondur ve satın almak için sahip olacağınız her şey bu değildir. Ayrıca, en az 1 yıllık abonelik için 239 ABD dolarından, en fazla da ömür boyu en fazla 416 ABD dolarından tasarruf edebilirsiniz. Tüm DVD / Blu-ray / Video Sorunlarınız için Mükemmel Çözüm Mac için DVDFab All-In-One, tüm DVD / Blu-ray / video sorunlarınız için mükemmel bir çözümdür. Dahili DVD seçenekleri, Blu-ray seçenekleri, video seçenekleri, Cinavia kaldırma seçenekleri ve dosya aktarma seçenekleri, DVD / Blu-ray'i herhangi bir boş DVD diske veya Mac'inizdeki sabit sürücüye görüntülemek veya kopyalamak için serbestçe kopyalamanıza / kopyalamanıza / klonlamanıza olanak sağlar. yedekleme; video oynatmayı destekleyen DVD / Blu-ray / videoyu hemen hemen tüm popüler video / ses formatlarına veya cihazlara kopyalayın ve dönüştürün; pek çok Blu-ray'ın ses parçasına gömülü olan zorlu Cinavia korumalarını kaldırmak; dönüştürülen dosyaları Apple cihazlarına aktarın. Mac için Profesyonel, Tam Özellikli ve Hızlı DVDFab All-In-One, tüm işlemleri sorunsuz ve başarılı bir şekilde tamamlamanız için sezgisel ve basit bir UI tasarımı ve optimize edilmiş profiller ve çıktıyı özelleştirebilmeniz için maksimum kolaylık sağlayan entegre bir çözüm sunar. İhtiyaçlarınıza daha uygun hale getirmek için dosyalarınızı gönderin. Dahası, banyo dönüşüm desteği, çok çekirdekli işlemciler, en yeni NIVIDA CUDA ve hızlandırma ileri teknolojileri sayesinde işlem hızı, emsallerinden daha hızlı. Lekesiz Kaliteli Çıktı için Tech-Savvy DVDFab ürünlerinin tümü, üst düzey deneyimini sürdürmek ve en son teknoloji trendlerini yakalamak için yıllardır geliştirilmektedir. Bu nedenle, çıktı dosyası için ne kadar özelleştirme yaptığınıza bakılmaksızın sorunsuz bir işlemin olacağından ve orijinal kalitesinde şaşırtıcı bir sonuç dosyasının en üst düzeyde tutulduğundan şüphesiz.  
Özellikleri

 • DVD Oluşturucu
 • DVD Kopyala
 • DVD Ripper
 • Blu-ray Dönüştürücü DVD
 • DVD Cinavia Kaldırma
 • Blu-ray Oluşturan
 • Blu-ray Kopyası
 • Blu-ray Ripper
 • Blu-ray DVD Dönüştürücü
 • Blu-ray Cinavia Kaldırma
 • Video dönüştürücü
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.7 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

335 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.