Anasayfa » Movist Pro 2.1.5 MacOS
CD - DVD

Movist Pro 2.1.5 MacOS


Hakkında

Movist için şaşırtıcı medya oynatıcı   güçlü bir DVD filmleri ve kullanımı kolaydır. Her video codec bileşeni için QuickTime veya FFmpeg'i dekoder olarak seçebilir ve anında diğer kod çözücü ile yeniden açabilirsiniz. Movist, H.264 video kod çözme, dijital ses çıkışı (S / PDIF), yüksek kaliteli altyazılar, tam ekran gezinme, rahat ve güzel kullanıcı ara yüzü ve dahası gibi filmlerin keyfini çıkarmak için birçok kullanışlı özelliği desteklemektedir.
Özellikleri

- MacOS için Destek 10.10+ - Uyumluluk Macbook Pro touchbar - Tamamen yeni bir kullanıcı arayüzü - Internet video oynatımını destekle - Video web sitesini programda oynatabilirsiniz. Ayrıca altyazıları destekler ve ayrıca kaliteyi de seçebilirsiniz. - Safari uzantıları da size kolaylık sağlar. Daha fazla bilgi için aşağıya bakın. - MacOS 10.13 High Sierra'da HEVC'nin hızlandırılması için destek - Destek video çıkışı 10 - bit - Renkli doğru görüntü desteği - QuickTime dekoderin desteği - Birden fazla video parçasının seçilmesi desteği - Birden fazla video parçası seçebilirsiniz. Birden fazla video izini birlikte görüntülemeniz gerekirse, örneğin, bir kara kutu aracının ön ve arka görüntüleri tek bir dosyada tek tek izler olarak eklenmişse yararlıdır. - Ek parça seçerken Seçenek tuşunu basılı tutun. Windows her parça için ayrı ayrı açılır. - Destek ses çıkış aygıtı desteği - Çoklu altyazı ASS efektleri destekler (.ass) - Ruby etkisi için destek SAMI altyazıları (.smi) - Destek PGS altyazıları (.sup) - Birden fazla altyazı parçasının seçilmesini destekler - Birden fazla altyazı parçasını seçebilirsiniz. Bu, altyazıları birlikte birden çok dilde görmek istiyorsanız yararlıdır. (Ancak, SSA, PGS ve VobSub olarak konumlandırılan altyazılar aynı yerde üst üste binebilir) - Ayrıca, birden fazla video izini seçerseniz, her video penceresi için altyazı da seçebilirsiniz. - Ek parça seçerken Seçenek tuşunu basılı tutun. - Destek altyazı konuşması - metin tabanlı altyazılar yüksek sesle okunur. Ses seviyesini ve hızı ayarlayabilir ve ekranda konuşup görüntüleyemezsiniz. - Gezinme çubuğundaki fare konumunun küçük resim görünümünü görüntüleme - Çalma listelerini arama ve sınıflandır - Henüz uygulamaya konulmamış özellikler hariç tutuldu.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

95 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.