Anasayfa » DxO PhotoLab 6 ELITE Edition 6.5.0.48 macOS
Fotoğraf

DxO PhotoLab 6 ELITE Edition 6.5.0.48 macOS


Hakkında

DxO PhotoLab (DxO Optics Pro idi), istediğiniz zaman manuel olarak ince ayar yapabileceğiniz eksiksiz bir akıllı destekli düzeltme seti sağlar. Fotoğraflarınızın her yönü üzerinde kontrolü elinize alın: gürültüyü etkili bir şekilde ortadan kaldırın, ışık kısıtlamalarından kurtulun, renk ayrıntılarını düzeltin, gelişmiş optik düzeltmeler uygulayın ve ayrıntıları geliştirin. RAW görüntülerde dijital paraziti azaltmak, çoğu fotoğraf düzenleme yazılımı için devam eden bir zorluktur. Ancak DxO DeepPRIME ile yeni bir çığır açıyoruz. Türünün ilk yapay zeka tabanlı (AI) teknolojisi olan DeepPRIME, görüntüleri aynı anda demozaik ve gürültüden arındırmanızı sağlar. Deneyin – sonuçlar kendileri için konuşur. Demosaicing ve gürültü giderme genellikle iki ayrı süreçtir. Ancak DxO DeepPRIME ile daha da iyi sonuçlar elde etmek için bunları birleştirdik. Sonuç muhteşem. DxO DeepPRIME, gürültüyü ortadan kaldırır ve renk ayrıntılarını azaltmadan fotoğraf bilgilerini işler. Geçişler daha yumuşak ve daha doğaldır ve şu anda mevcut olan tüm karşılaştırılabilir programlar için karşılaştırmalı değerlendirme yazılımı olan önceki sürümümüz DxO PRIME ile karşılaştırıldığında yaklaşık iki ISO duyarlılığı değeri elde edersiniz. Uzman bir fotoğrafçıysanız, DxO DeepPRIME çok yüksek hassasiyetlerde çekim yapmanızı sağlayarak yeni olanaklar dünyasının kapılarını aralayacaktır. Amatör bir fotoğrafçı olarak DeepPRIME, düşük ISO hassasiyetlerinde bile dijital parazit üreten kompakt ve köprü kameralardaki küçük sensörlerin dezavantajlarını telafi etmenize olanak tanır. Düşük kaliteli veya dijital gürültü ölçeği nedeniyle artık uygun olmayan eski nesil kameralarla uğraşıyorsanız, DxO DeepPRIME görüntülerinize yeni bir yaşam süresi verecektir.
Özellikleri

  • DxO Akıllı Aydınlatma
  • DxO ClearView
  • DxO BAŞLANGIÇ
  • Optik Düzeltmeler
  • U Noktası Tanıtımı
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.13 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

694 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.