Anasayfa » DxO FilmPack 6 ELITE Edition MacOS v6.10.0.28
Fotoğraf

DxO FilmPack 6 ELITE Edition MacOS v6.10.0.28


Hakkında

DxO FilmPack 6 ELITE Edition, şirketin laboratuvarlarında geliştirilen özel bir kalibrasyon prosedürü kullanarak ikonik filmlerin renklerini ve damarlarını mümkün olduğunca yakın bir şekilde yeniden üretir. Yazılım, dijital görüntülerdeki 84 orijinal analog görüntünün tonlarını, doygunluğunu, kontrastını ve grenini yeniden oluşturur. Ayrıca, fotoğrafçılığın çeşitli dönemlerine göz atmak için kesinlikle orijinal bir yaklaşım sunuyor. Profesyoneller tarafından analog film görüntülerinin sadakati nedeniyle övülen DxO FilmPack, fotoğrafçıların dijital görüntülerine, fotoğraf tarihi yapmış analog filmlerin tüm özelliklerinin yanı sıra çok sayıda orijinal işleme, filtre, tonlama ve görsel efekt uygulamalarını sağlar. bunların hepsi sonsuz bir şekilde birleştirilebilir. Dijital çağda analoğun büyüsünü yeniden keşfedin! DxO FilmPack, 84 yüksek kaliteli film gösterimi aracılığıyla analog fotoğrafçılığın tarihinin izini sürüyor.
Özellikleri

Analogın ruhu. Gerçek hayattan daha gerçekçi bir analog işleme DxO'nun optik düzeltmelerin, gölge gidermenin ve gürültü gidermenin öncüsü olarak uzmanlığının doğrudan bir ürünü olan DxO FilmPack, laboratuvarlarında geliştirilen özel bir kalibrasyon süreci sayesinde analog filmlerin renklerini ve grenlerini aslına sadık bir şekilde yeniden üretir. Aslına sadık kalınarak oluşturulmuş renkler (YENİ) Tarih yazan 46 renkli film stoğu arasından seçim yapın. EKTACHROME Profesyonel Kızılötesi EIR'nin canlı kırmızı ve yoğun mavi tonlarını kullanarak harika görüntüler yakalayın. Portreleriniz için Kodak Portra 160 NC'nin yumuşaklığını, Polaroid'in büyüsünü veya makro fotoğrafçılık için Fujichrome Velvia 50'nin kontrastını ve canlı renklerini yeniden keşfedin. Efsanevi siyah beyaz film stokları (YENİ) Efsanevi Kodak Tri-X, Fujifilm Neopan, Ilford FP4 Plus ve hatta Polaroid 664 dahil ikonik veya eksik siyah beyaz film stoklarının gren ve kontrastını keşfedin. DxO FilmPack 38 siyah beyaz film stoğundan oluşan koleksiyonuyla içinizdeki sanatçıyı ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. IMPOSSIBLE PX 600 SILVER SHADE ile monokrom şipşak filmin pastel sepya görünümünü oluşturarak Polaroid 600'ün etkisini yeniden canlandırabilirsiniz. Resimlerinize biraz gerçeklik katın Mevcut birçok gren efektiyle fotoğrafçılığın yeni bir yönünü keşfedin. Gürültü giderme aracını kullanarak, yüksek ISO'lu görüntülerinizdeki dijital gürültüyü kaldırın ve orijinal analog grenle değiştirin. Zaman Makinesi: yaratıcılığınıza güç katmak için tarihten yararlanma (YENİ) Sürüm 6, çağı tanımlayan görüntüler sunarak ve evrimini şekillendiren önemli olayları anlatarak fotoğrafçılık tarihinin tamamen yeni, etkileşimli bir keşfini sunuyor. Fotoğraflarınıza, size ilham veren dönemlerin görünüm ve hislerini aşılayın. Görüntü işleme. Analog ruhuyla birlikte dijitalin avantajları RAW format desteği ve DxO'nun optik modüllerinin kullanımı sayesinde, kameranızın tüm lens kusurlarını düzeltebilir, istenmeyen dijital gürültüyü etkili bir şekilde azaltabilir ve rengi aslına sadık bir şekilde geri yükleyebilirsiniz. Lens düzeltmelerinde son nokta DxO FilmPack 6, DxO laboratuvarında yapılan gelişmiş ölçümler sayesinde tüm lens kusurlarını mükemmel şekilde düzeltir. Keskinlik ve distorsiyondan renk sapmalarına ve vinyet etkisine kadar mevcut en iyi lens düzeltmelerini keşfedin.
 • keskinlik
 • Çarpıtma
 • renk sapmaları
 • Eskitme
8 kanallı HSL ayarları (YENİ) Artık altı yerine sekiz kanal kullanan yeni işleme motorunu kullanarak daha da yüksek renk hassasiyetinin keyfini çıkarın. Fotoğraflarınızın turuncu ve mor tonları üzerinde daha iyi kontrol sahibi olun. Yaratıcılığınızı daha da ileriye taşıyın
 • Vintage görünümlü dokular
 • Filmin yanlışlıkla ışığa maruz kalmasını simüle edin ve görüntünün kenarlarında aşırı pozlama veya renk doygunluğu alanları oluşturun
 • Geniş çerçeve yelpazesi
 • Eskitme efekti ve bir dizi yaratıcı seçenek
 • İzleyicinin dikkatini odaklamak için seçici bulanıklaştırma
Siyah ve beyazın inceliklerini ortaya çıkarın Renk filtreleriyle ince dönüşümler oluşturun. Kanal karıştırıcıyı kullanarak görüntülerinizdeki tonları hassas bir şekilde ayarlanmış hassasiyetle geliştirin. Siyah beyaz fotoğraflarınıza yoğunluk katın İnce mikro kontrast aracıyla fotoğraflarınızdaki yerel kontrastı hassas bir şekilde ayarlayın. Algoritma, görüntünün keskin kenarlarını korurken istenmeyen ayrıntıları kaldıran çok ölçekli bir filtre uygular. Daha gelişmiş işleme için Düzenleme işleminizi özelleştirin.
 • Yoğunluk, gren ve kontrast ayarlarınızı kaydedin ve bunları kitaplığınızdaki diğer görüntülere kolayca uygulayın.
 • Tüm fotoğraflarınızda tutarlı işlemeler oluşturun
 • ön ayarlarınızı paylaşın
 • anlık görüntüler
iş akışı DXO FilmPack ile toplam verimlilik FilmPack, en iyi dijital geliştirme teknolojileri kullanılarak laboratuvarda oluşturulmuş film karakterizasyonlarından oluşturulmuştur. Basitçe söylemek gerekirse, piyasadaki en özgün film gösterimlerini sunar. İş akışınıza sorunsuz bir şekilde entegre edilen yazılım DxO FilmPack, bağımsız bir uygulama olarak, DxO PhotoLab içinde bir modül olarak veya Adobe Lightroom Classic, Photoshop veya Capture One'a ek olarak kullanılabilir.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.11 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

747 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.