Anasayfa » easy-Edit 1.0
Video Düzenleme

easy-Edit 1.0


Hakkında

Çocukların yaratıcılığını keşfetmek için ideal! Bu uygulama ile saatlerce oynayabilir ve kliplerle oynayarak yaratıcı olabilirler. Bu uygulama, karmaşık arayüzlere sahip uygulamaları düzenlemek için kullanılmayan insanlar için çok eğlenceli. Aslında, bu uygulamayı herkes kullanabilir. Bu kadar basit, kameranızda / cep telefonlarınızda yeni klipler aldığınızda her zaman kullanacaksınız.
Özellikleri

Bir müzik parçası / ses boyunca arka plan sesi olarak düzenleyerek çalışır.  Klipler, çoklu açı önizleme penceresinde gösterildiği gibi gerçek zamanlı olarak seçerek düzenlenir.  Muhtemelen tüm dünyada en basit düzenleme uygulaması.  Doğum günlerinizi, düğün partilerinizi, gerçekten her şeyi düzenleyebilirsiniz.  Ayrıca filtreleri de vardır, böylece görünümleri deneyebilir ve her çekime farklı filtreler uygulayabilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11+
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

11 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.