Anasayfa » AE Pixel Sorter 2.0.4 Mac OS
Video Düzenleme

AE Pixel Sorter 2.0.4 Mac OS


Hakkında

AE Piksel Sıralayıcısı, kolaylıkla After Effects'te piksel sınıflandırmasını oluşturmanıza ve denemenize olanak sağlar. Piksel AE Sıralayıcısı, piksel sınıflandırmasını hareket tasarımcıları ve video düzenleyiciler için kullanılabilir kılan ilk araçtır. Piksel sınıflandırma algoritmaları ile tecrübe etmek artık çok daha kolay! Tüm klasik modlar piksel sınıflandırmasını seçebilir ve teşvik edebilir, eşik ile oynayabilir ve ne yaptığınız hakkında canlı geri bildirim alabilirsiniz. Piksel sınıflandırma etkileri, ditigal aksaklık sanatının yeni bir versiyonunu ekler ve her türlü teknik konu ve verilerle iyi gider! Yenilikçi bir görünüme sahip çarpıcı görüntüler oluşturmaya yardımcı olmayı umarak, bu eki başlatmaktan çok mutluyum. Bu ilk sürüm, After Effects'te pikselleri olabildiğince hızlı bir şekilde sınıflandırmak için yayınlandı. Yeni ücretsiz güncellemelerde ortaya çıkacak pek çok fikir ve çok şey var!
İndirme Linkleri

Turbobit

1 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.