Grafik - 3D - Animasyon

EazyDraw 10.1.3 Mac OS


Hakkında

EazyDraw bir vektör çizim uygulamasıdır. Tam yolculuk için Jaguar (Mac OS 10.2) Sierra (macOS 10.12) ve yeni Touch retina giriş aygıtı Bar, EazyDraw MacOS için ateşli yol vektör çizim uygulaması olmuştur.

EazyDraw, bilgi ve ifade aktarımı için bir üretkenlik aracıdır. Bilgi, kavram ve fikirler nadiren dil (kelime işlem) ile nadiren iletişim kurar. Bir çizim çizim – EazyDraw kullanarak sembolleri ve entegre haritalama ile fikirlerin ifadesini genişletin.

EazyDraw, teknik tasarım, grafik tasarım ve web uygulaması, basılı yayın, logolar, sayfa düzeni ve daha fazlası için gerekli araçları içeren dengeli bir dizi özellik sunar. Herkes için yeterince kolay, ancak projenizin ihtiyacı olacak kadar derin.

Bitmap formatları ve vektör grafikleri için tam destek içerir: PDF ve EPS’yi düzenlemek için İçe Aktar ve gruplandır. SVG ithalat ve ihracat DXF ve şimdi. EPS ve TIFF RGB veya CMYK renk işlemlerinde önizleme yapın ve yayınlayın. CAD çizimlerini DXF kullanarak ölçeklendirin. Web grafikleri gönder. MacOS, iOS ve watchos uygulama geliştirme grafik ve simgeleri oluşturun.

Touchbar
dokunmatik çubuğu retinanın için tam destek. MacBook Pro geç modeli 2016 ile dokunmatik çubuklu kullanıcılar uygulanır. Dokunma Çubuğu araçları bağlamsaldır, sunulan araçlar çizim ön penceresine ve çizim penceresinde neyin seçildiğine bağlıdır. Özellik çubuğunun işlevini çoğaltmamayı denedik ancak yararlı bir ek araç işlevi sağlamaya çalıştık. Apple yönergelerine göre, dokunmatik çubuk artar ve yaygın klavye kısayollarını değiştirmez. Bu, yakın zamanda kullanılabilen kısayollar için dokunma çubuğunu ve üretkenliği artırma yeteneğini görebileceğiniz anlamına gelir.

Atık Retina içinde
kullanıcı arayüzü EazyDraw versiyonu 8 yeni Retina 5k teknolojiye yüksek çözünürlüklü grafikler için optimize edilmiştir. Tüm grafik kullanıcı arayüzü simgeler çift çözünürlük ve yüksek çözünürlüklü görüntüler. EazyDraw tasarımcıları 5k içerik ekranı oluşturmak için kullanabilir. Uygulama geliştiricileri, tam bir görüntü 10 IconSet’in otomatik yapılandırması dahil olmak üzere, kolay bir şekilde EazyDraw grafik kullanıcı arayüzünü tasarlamak ve üretmek için kullanabilirler.

8 imzalı sürümdür ve teknoloji macOS gatekeeper’ı kullanarak güvenli bir şekilde çalışır. EazyDraw, iCloud birimini destekler. EazyDraw 8, doğruluk ve hız sağlayan 64 bittir. Bu sürüm, temiz ve verimli bir kullanıcı arayüzü ve yüksek performanslı, büyük karmaşık çizimler için yüksek performanslı, açılış ve kaydetme için çoklu işlemcilerin tam kullanımını sağlayan, yeni standartlara uygun macOS okudu ve yazdı.

Kenarlıksız çizim vektör. Geçtiğimiz yüzyıldaki sistem uygulamalarının teknolojilerine dayanan veya diğer faaliyetlerle kısıtlanan sınırlamalar söz konusudur. Resminizi birden çok sayfa ile dağıtın. Masaüstü tasarımlarında açık ve erişilebilir birkaç kolaylık ile yeni tasarımları birleştirin. Mevcut tasarıma bir referans çiziminin tek bir paragrafını veya tüm katmanını sürükleyip bırakın.

Teknik çizimler (DXF desteği)
Tasarımlarınızı kağıt üzerinde “CAD” zorluğu olmadan alın. EazyDraw, verimli ve doğru bir şekilde çizebilmek için gerekli tüm kapasiteye sahiptir: bir çizim kullanarak çizim (ler) in ölçeklendirilmesi, boyutları sayısal olarak duvara ve pencereye, ilişkisel boyutlara girin. DXF dışa aktarma ve içe aktarma.

Özellikler: Katmanlar çoklu pencere çizimi, sembol kütüphaneleri, İngilizce üniteler ve / veya metrikler, çizim ölçekleri, vektör tuzakları, ızgaralar ve kılavuzlar, RGB ve CMYK renkleri.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

113 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.