Anasayfa » SketchUp Pro 2020.2 v20.2.171 MacOS
Grafik - 3D - Animasyon

SketchUp Pro 2020.2 v20.2.171 MacOS


Hakkında

SketchUp Pro 2020, dünyayı 3D olarak keşfetmenizi sağlayan öğrenmesi kolay bir 3D modelleme programıdır. Sadece birkaç basit araçla, evlerin, kulübelerin, güvertelerin, ev ilavelerinin, ağaç işleme projelerinin - hatta uzay gemilerinin 3D modellerini oluşturabilirsiniz.
Programlama, diyagram oluşturma, tasarım geliştirme, detaylandırma, dokümantasyon, RFI'lar - çizimlere ihtiyacınız olan her yerde SketchUp Pro'ya ihtiyacınız var. Trimble Connect ile bulutta bulutta yayınlama, paylaşma ve depolama olanağı da dahil olmak üzere, klasik masaüstü yazılımımızın, yeni Web için SketchUp'ın yeni modelleyicisinin ve yıllardır sorduğunuz her türlü şeyin harika bir karışımı.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk : OS X 10.12 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

831 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.