Anasayfa » Epiphany WorkFlow II 8.1.5 Mac
Araçlar- Çeşitli

Epiphany WorkFlow II 8.1.5 Mac


Hakkında

Akademik yazınızı basitleştirin. Notları ve kaynak materyalleri düzenleyin, ardından bir tıklamayla geri çağırın. E ile rutin dikkat dağıtıcı şeylere değil yazmaya odaklanabilirsiniz. E, aynı zamanda sınıf materyallerinden haftalık çalışma kılavuzları sentezlemek için araştırma makaleleri yazmak içindir. E kullanarak, projenizi daha kısa sürede ve çok daha az stresle bitirebilirsiniz. E projelerinizi düzenler ve iş akışınızı büyük ölçüde basitleştirir. E ile, kaynak materyallerinizi bir araya getirmenin dikkat dağıtıcı mekaniklerine değil, akademik yazınızın kalitesini iyileştirmeye odaklanabilirsiniz. E, bir kelime işlemciden veya not alma uygulamasından çok daha fazlasını yapar. Akademik yazınızı yürütmenin yepyeni bir yolu. Daha iyi makaleler ve çalışma kılavuzları daha iyi notlar, daha iyi tavsiyeler, daha iyi işler ve daha iyi lisansüstü okullar anlamına gelir. Her zaman olduğu gibi, memnun kalmazsanız paranız iade edilecektir. Ama eminim çok memnun kalacaksın. Bu yeni sürüm, bilinen tüm hataları düzeltir ve çok daha iyi belgelere sahiptir.
Özellikleri

Uyumluluk: macOS 10.13 veya üzeri • Apple Silicon veya Intel Core işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

22 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.