Anasayfa » ProFind 1.21.3
Araçlar- Çeşitli

ProFind 1.21.3


Hakkında

ProFind, macOS için gelişmiş bir dosya arama uygulamasıdır. Güçlü özellikleri ve mükemmel performansı ile macOS için gelişmiş dosya araması sunar. Ve doğal dil sorguları, uygulama başlatma, gizli konum aramaları, komut dosyaları ve daha pek çok şey için destek.
 
Görünmez klasörler ve paketler içinde arama yapın. Herhangi bir disk türünü arar. Mümkün olduğunda çekirdek tabanlı aramayı (searchfs) kullanır. Performansı artırmak için kullanılabilir olduğunda meta veri dizinlerini (Spotlight tarafından kullanıldığı gibi) kullanır. Uygulama adları için otomatik tamamlama. Bir veya iki arama sonucu için geniş simge görünümü. Zarif kullanıcı arayüzü altında, aradığınız tüm dosyaları bulduğundan emin olmak için macOS'un farklı arama yeteneklerinin gücünü birleştirir. Ve performans ve yanıt vermek için dikkatlice ayarlandı.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.13 veya üstü 64 bit
İndirme Linkleri

Turbobit

9 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.