Anasayfa » Espresso 5.4.1 MacOS
Programlama - Geliştirme

Espresso 5.4.1 MacOS


Hakkında

Espresso 5.4.1 geri döndü. Keyifli, yenilikçi ve hızlı web siteleri yapan kişiler - eşleşecekleri bir uygulamada. Espresso, yetenek ve verimlilikle yazmanıza, kod yazmanıza, tasarlamanıza, oluşturmanıza ve yayınlamanıza yardımcı olur. Gelişmiş metin özellikleri, Tarayıcı Xray ile inanılmaz Canlı Önizleme, CSSEdit araçları, Gezgin, Dinamo otomatik oluşturma ve Sunucu Senkronizasyonu. İster sıfırdan başlıyor ister canlı bir siteyi düzenliyor olun, Espresso sizi bekliyor.
Özellikleri

 • Tarayıcı Önizleme ve Xray  - Yerel proje? Sektördeki en iyi otomatik yenilemenin keyfini çıkarın. Alakalı stilleri hızlı bir şekilde düzenlemek için sayfa düzeninizi düzenleyin. En iyi kısım? Chrome, Firefox ve Safari'de (Teknoloji Önizleme dahil) çalışır.
 • Canlı Stil ve Xray ile geçersiz kılmalar  - Canlı siteler için CSS'yi değiştirin ve tasarım güncellemenizi gerçek zamanlı olarak görün. Yayınlamaya, yeniden yüklemeye ve hatta kaydetmeye gerek yok. Sadece Espresso canlı projelerle oynamayı bu eğlenceli, kolay ve tahribatsız hale getirir.
 • Supercharged Stil Sayfaları için CSSEdit Araçları  - Yeni Espresso, birinci sınıf standart CSS'nin yanı sıra modüler SCSS ve LESS oluşturmanıza olanak tanır. Styling, güzel Navigator ile bir keyiftir, Dinamo tarafından otomatik olarak inşa edilir ve Canlı Önizleme ve Geçersiz Kılmalar ile inanılmaz entegrasyon. Ödüllü CSSEdit görsel araçlarımız ve kod biçimlendirmemiz standart ve dinamik CSS için mevcut olan renkler, degradeler, gölgeler, düzenler ve daha fazlası için sürtünmesiz editörlerle Espresso'da canlı olarak yaşar. Her şey işe yarıyor.
 • Zen Snippet'leri  - Zen kısayolları, etiketlere ve özel snippet'lere göre kısaltmaları birleştirmenize ve genişletmenize olanak tanır.
 • Sık Kullanılanlar Araç Çubuğu  - Hızlı erişim için araç çubuğunuzu bağlamsal eylemler, snippet'ler ve menülerle özelleştirin.
 • Tekrar Girinti  - Güle güle, dağınık kod. Örnek olarak özel boşluklar uygulayın. HTML, CSS ve javascript için çalışır.
 • Şablonlar  - Dosyalar, klasörler veya projeler için. Yerleşik olanı kullanın veya yeniden kullanılabilir bitlerinizi kaydedin. Gerçek bir zaman tasarrufu.
 • Çalışma Alanı  - Artık proje dosyalarınızla daha da sorunsuz bir şekilde bütünleşirken sekmelerin esnekliği ile.
 • Hızlı  Açma - Parmaklarınızı klavyeden çıkarmadan belgeler arasında geçiş yapın. Gitme zamanı.
 • Sağlam Temel Bilgiler  - Hızlı düzenleme. Codesense. Katlanan. Girinti kılavuzları. Braket dengeleme. Hepsi sessizce yardım ediyor.
 • Çoklu Düzenleme  - Birden fazla değişiklik yapmaz, aynı anda birçok değişiklik yapın. Birden fazla seçim, şeyleri yeniden adlandırmayı bir esinti yapar.
 • Gezgin  - Yalnızca işlev menüsü yoktur. Kod yapınızda gruplar, stil önizlemeleri ve Hızlı Filtre ile zahmetsizce gezinin.
 • Dil Desteği  - Kullanıma hazır: HTML, (S) CSS, LESS, JS, CoffeeScript, PHP, Ruby, Python, Apache ve XML. Sözdizimi eklentileri ile genişletilebilir.
 • Fantastik Bul  - İğne ve samanlık artık yok. Proje Bul ve Değiştir, Hızlı Filtre ve renklendirilmiş normal ifade, dosyalar veya metinler arasında arama yapmayı kolaylaştırır.
 • Eklenti Gücü  - Espresso, eylemler, sözdizimleri, biçimlendirme ve daha fazlası için kapsamlı bir eklenti API'sı ile birlikte gelir. Güç Açma bölümüne göz atın.
 • Statik Dinamikleri  - Statik web sitelerinin doğası gereği güvenli hızını ve dinamik içerik sistemlerindeki rahatlığı, tekrar kullanılabilirliği ve esnekliği araştırıyoruz. Böylece Dynamo: Espresso'nun yerleşik yapı altyapısını başlattık. Bildiğiniz ve sevdiğiniz dilleri yükseltir, sunucu gereksinimleri olmadan içerik üretir. En çok ihtiyacınız olan yerde rakipsiz Canlı Önizleme entegrasyonu ile otomatik oluşturmayı seçin ve keşfedin.
 • Süper CSS  - SCSS ve DAHA, iç içe geçmiş kuralları, değişkenleri ve işlevleri için popülerdir. Espresso, Önizleme Geçersiz Kılmalar ile kullanıldığında bile harika bir desteğe sahiptir.
 • İşaretleme ve HTML  - Sayfa bileşenlerini içe aktarma ve akıllı yollarla yeniden kullanın. Şablon karışımlarıyla (blogumuz!) Tüm klasörleri oluşturun.
 • Uygulama İçi Beta  - Gelişmiş CSS desteği sağlam ve kesinlikle dinamit, ancak yine de klasör şablonu karışımları gibi bazı özellikleri değerlendiriyoruz. Daha sonra önemli ölçüde değişebilirler.
 • Clodette'e Merhaba Deyin  - Hızlı Yayınlama, Sunucu Senkronizasyonu ve Hızlı Tarama ile tüm yayıncılık ihtiyaçlarınız için doğru araçlara sahipsiniz. Yeni Clodette'e genel bakış menüsünde harekete hazır.
 • Sunucu Senkronizasyonu  - Tüm projeleri sunucularıyla senkronize halde tutun. Ayrıca belirli bir klasörü CDN'ye mi itiyorsunuz? Sorun değil! Cloud Attack, süper hızlı değişiklik algılama ve paralel aktarımları destekler.
 • Uygulama Çapında Sık Kullanılanlar  - Sunucu kimlik bilgileri artık küresel olarak kaydedilir - veya hiç kaydedilmez, bir kerelik aktarımlar için idealdir. Bir sunucuda birçok site mi var? Sık kullanılanlardan biri, her biri kendi klasörüne bağlanan birden fazla Proje Sunucusuna güç sağlayabilir.
 • Hızlı Yayın Kaydetme  - Geri dönüş yolunda tanıtılan, otomatik kaydetme-yükleme hala bir goodie. Daha fazla manuel kontrol için eylem menüsünü kullanın. Hepsi Proje Sunucularınızla sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir - proje çapında veya klasör belirtimi
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.12.2 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

24 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.