Anasayfa » Understand 5.1.1012 Mac
Programlama - Geliştirme

Understand 5.1.1012 Mac


Hakkında

Understand, kaynak kodunuzu tam olarak anlamanıza yardımcı olmak için sıfırdan oluşturulmuş bir IDE'dir. Analiz edin, ölçün, görselleştirin, saklayın - Anlayın. Eğer kodunuz güvenlik veya görev kritikse veya birden fazla kişi işleyebiliyorsa, bunu anlamak için kendinize borçlusunuz. Kodunuzun tam olarak ne yaptığını ve neden olduğunu keşfetmenize yardımcı olun ve yakında onsuz nasıl yaşadığınızı merak edeceksiniz. Kodunuzu anlayan 20.000 başka mühendise katılın.
Özellikleri

Kod bilgisi Anlayışınız, kodunuzla ilgili uygun bilgileri sağlar. İşlevler, sınıflar, değişkenler vb. İle ilgili tüm bilgileri hızlı bir şekilde görebilir, nasıl kullanılır, çağırır, değiştirir ve etkileşimde bulunur. Kodunuz hakkında bilmek istediğiniz ağaç, metrik, referans ve diğer bilgileri kolayca görüntüleyin. Metrikler ve raporlar Anlamak, kod metriklerinin toplanmasında çok etkilidir ve farklı görme biçimleri sağlar. İhtiyacınız olan şeyi tam olarak kapsamadığınızda, kendi özel metrikleri yazmak için seçeneklerin yanı sıra, kolayca kullanılabilen geniş bir standart metrik koleksiyonu vardır. Grafikler Kodunuzun (birimler), nasıl aktığını (kontrol akış grafikleri) nasıl bağlandığını, hangi işlevlerin diğer işlevleri (çağrı grafikleri) ve daha fazlasını çağırdığını görmenizi sağlayan grafikler sunar. İhtiyacınız olan şeylere en uygun olanı bulmak için yalnızca grafiğin hangi ilgi alanlarını gördüğünüzü gösteren birçok özelleştirme seçeneği vardır. Standartlar Testleri Anlayın, yayınlanmış standartlar veya kendi özel kodlama standartlarınızı kullanarak kodunuzu kontrol etmenin bir yolunu sunar. Bu kontroller, adlandırma yönergelerini, metrik gereksinimlerini, yayınlanan en iyi uygulamaları veya ekibiniz için önemli olan diğer kural veya kuralları doğrulamak için kullanılabilir. Bağımlılık analizi Kodunuzdaki tüm bağımlılıkları ve nasıl bağlandıklarını görün. Etkileşimli bağımlılığı kullanarak veya tarayıcı bağımlılığını kullanarak tarayıcıyı kullanarak bu bağımlılıkları görün. İkisi de tüm bağımlılıkları hızlı ve kolay bir şekilde yüksek bir seviyede görebilmenize veya derinleştirip detaylandırmanızı sağlar. Editör Güçlü editör, bir GUI'dir Beklediğiniz modern özellikleri içeren, tamamen modern bir programlamayı anlayın. Birden fazla monitör kullanmak için sıfırdan tasarlanmıştır ve birkaçını adlandırmak için sekmeler, sekme grupları, eşleme, sözdizimi renklendirme, otomatik tamamlama ve daraltma ve katlama tabanlı sözdizimi içerir. Arama Anlamak için çoklu seçenekler mevcuttur. Anında sonuç almak için, yazmayı bitirmeden önce sonuçlar sağlayan "Anında Arama" özelliğimizi kullanın. Ayrıca, normal ifade ve joker aramalar gibi daha kişiselleştirilmiş ve karmaşık aramalar için arama seçenekleri de sunar. Diller Bir düzineden fazla dili destekler ve birden çok dilde yazılmış kod veritabanlarını işleyebilir. Bu, tüm sistem hakkında bilgi alabilmeniz için diller arasındaki aramaları ve bağımlılıkları görüntülemenizi sağlar.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

161 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.