Anasayfa » Europa Universalis IV 1.31.5.2 Mac (Torrent)
Simülasyon Strateji

Europa Universalis IV 1.31.5.2 Mac (Torrent)


Hakkında

Paradox Development Studio, ödüllü Europa Universalis serisinin dördüncü taksitiyle geri döndü . İmparatorluk kurma oyunu Europa Universalis IV, egemen bir küresel imparatorluk yaratmak için yıllar boyunca rehberlik edecek bir ulusun kontrolünü size veriyor. Milletinizi yüzyıllar boyunca, eşsiz bir özgürlük, derinlik ve tarihsel doğrulukla yönetin. Zengin stratejik ve taktiksel derinliği olan bu destan ünvanında gerçek keşif, ticaret, savaş ve diplomasi hayata geçirilecek. Europa Universalis IV : Dharma, Paradox Development Studio'nun modern çağın başlarında keşif ve imparatorluk inşası konusundaki klasik oyunu için yeni bir genişleme. Dharma, Hindistan'ın ticaret ve bölgesinin kontrolü üzerindeki savaşlara en büyük dikkatini veriyor. Ayrıca, güç için bir sonraki büyük hedefinizi planlarken bu sessiz anları doldurmak için daha fazla barış zamanı kararı eklemeyi umuyor.
Özellikleri

Hükümetinizi Tasarlayın : Krallığınızı veya cumhuriyetinizi nasıl yöneteceğinizi, ücretsiz politikalar kazanmanızı ve bazı mülklerin gücünü artırmanızı sağlayacak reformların kilidini açın. Yeniden İşlenmiş Politika Sistemi :Politikalar ücretsiz güncellemede yeni bir görünüm kazanıyor, ancak Dharma bu sistemi daha da çekici hale getiren özel bonuslar içerecek. Ticaret Şirketi Yatırımları :Ticaret şirketinize bağlı illeri yükseltin ve iyileştirin, hem Avrupalı ​​hem de komşu Hint ülkelerine ikramiye verin. Yeni Hint Misyon Ağaçları :En önemli Hint saltanatları ve krallıkları için eşsiz görev yolları. Yeni Hint Mülkleri :Site sistemine yapılan ücretsiz güncellemenin yanı sıra, Hindistan beş yeni oyuncu aldı. Bir ildeki huzursuzluğu azaltmak için brahminleri artırın ya da insan gücünü azaltırken gelirlerini artırmak için Jain valilerini kurun. Yeni Babür Kültürü Bonusu :Babür İmparatorluğu yeni fethedilen kültürleri kolaylıkla özümseyebilir ve barındırabilir. Charter Firmaları :Avrupalılar, kendilerine güvenecek bir prens bulabilirlerse, Afrika ve Asya'daki ticaret bölgelerine bir ayak izi alabilirler. Yükseltilmiş Ticaret Merkezleri :Ticaret Merkezlerinizin gelişimine yatırım yapın
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.6.8 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

63 Kb .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.