Anasayfa » Hearts of Iron IV 1.11.8 Mac (Torrent)
Simülasyon Strateji

Hearts of Iron IV 1.11.8 Mac (Torrent)


Hakkında

Zafer parmaklarınızın ucunda! Ulusuna liderlik etme yeteneğin en üstün silahın, Hearts of Iron IV strateji oyunu II.Dünya Savaşı'ndaki herhangi bir ulusun komutasını almanı sağlar; dünya tarihinin en ilgi çekici çatışması. Savaş alanının kalbinden komuta merkezine kadar, ulusunuzu zafere ve savaşa, müzakere etmeye veya istila etmeye yönlendireceksiniz. İkinci Dünya Savaşı'nın dengesini bozma gücüne sahipsin. Dünyanın en büyük askeri lideri olarak yeteneğinizi göstermenin zamanı geldi. Tarihi yeniden yaşayacak veya değiştirecek misiniz? Ne pahasına olursa olsun zafer elde ederek dünyanın kaderini değiştirecek misin?
Özellikleri

  • Tam stratejik savaş: Savaş sadece karada, denizde ve havada kazanılmaz. Ayrıca erkeklerin ve kadınların kalplerinde ve zihinlerinde de elde edilir.
  • Otantik gerçek zamanlı savaş simülasyonu: İkinci Dünya Savaşı'nın en büyük komutanlarının savaşın zaman araçlarıyla savaşmasına izin ver; tanklar, uçaklar, gemiler, silahlar ve yeni keşfedilen kitle imha silahları.
  • Herhangi bir ulusun kontrolünü elinize alın: Zafer için çabalayan en büyük güçlerden veya fırtınayı havalandırmaya çalışan küçük uluslardan seçim yapın.
  • Dünyayı savaş alanınıza dönüştürün: Mevsimler, hava durumu ve arazi ile birlikte topografik bir haritada WWII zaman diliminin tamamını deneyimleyin. Kar, çamur, fırtınalar hem güçlü müttefikiniz hem de acımasız bir düşman olabilir.
  • İradenizi müzakere edin ya da zorlayın: Gelişmiş siyaset ve diplomasi sistemlerini deneyimleyin, gruplar oluşturun, kaynaklar için ticaret yapın ve partilerinize bakanları atayın.
  • Yoğun Çevrimiçi Savaş: 32 oyuncuya kadar hem rekabetçi hem de işbirlikçi çok oyunculu savaşta savaş. Platformlar arası çok oyunculu.
  • Ülkenize benzersiz bir avantaj sağlayın: Tüm büyük güçlerin kendine özgü kimlikleri elde ettiği esnek teknoloji sistemini deneyimleyin. Araştırma ve ordu deneyimi ile ayrıntılı tarihi tanklar ve uçaklar geliştirin.
Sistem Gereksinimleri

10.10 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1 Kb .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.