Anasayfa » EVERSPACE 1.3.5 macOS
Aksiyon - Macera Simülasyon

EVERSPACE 1.3.5 macOS


Hakkında

Karşılaşmalar , oyun dünyasını yeni hikaye karakterleri ve görevler, yepyeni bir oyuncu gemisi, yeni ekipman yük gemisi, ek düşmanlar ve çok daha fazlasıyla zenginleştiren EVERSPACE ™ için ilk büyük genişlemedir . YENİ BİR RIDE Orta seviye bir savaş gemisi olan yeni Colonial Sentinel ile arkadaşlarınızı etkileyin ve güçlü kalkanını ve gelişmiş elektronik savaş yeteneklerini kullanın. Kilometre değişebilir. YENİ ARKADAŞLAR? Beş yeni görev dizisi oynayın ve her biri kendi motivasyonları ve gündemleri olan yeni karakterlerle tanışın. Hiç bir robot ödül avcısıyla yok etmek yerine yaratmayı tercih eden bir Fransız aksanıyla tanıştınız mı? Tabii ki değil. Ya da sizi uzay yaratıkları avına gönderen yabancı bir bilim adamı mı? Doğru. Yaratıklar… uzayda. EKSTRA YANGIN GÜCÜ Yıldırım Silahları ve Plazma Atıcıları gibi altı yeni birincil ve ikincil silah, rakiplerinizi gönderirken sürekli keyif alacaktır. Hiç mermilerle aynı anda birden fazla düşman baraj yapmak istedi? Arayıcı Füze Pili memnun etmeyi hedefliyor. Sen bunu hak ediyorsun. TİCARET ARAÇLARI EMP Jeneratörleri? Decoy Hologramları? Neden evet! Ondan fazla ilave cihaz ve sarf malzemesi, Küme 34'ün hayatta kalmalarını… eskisi kadar zor hale getirecek. Ama daha da eğlenceli. NİHAİ DOKUNMA Eğer ölmekle meşgul değilseniz, yeni G&B fabrika istasyonları görülmeye değer. Burada geminizi yenileyebilir, kaynakları iyileştirebilir ve kaçınılmaz kaderinizi onarımlar yoluyla geciktirebilirsiniz. BEKLEYİN… DAHA FAZLASI? Basit bir boya işi sizin için yapmadıysa, neden beş yeni moda gemi derisinden biri ile şık bir şekilde uçmuyorsunuz? Ve eğer yolculuğunuz yeterince zor değilse, sizi daha da fazla başarı ile örtbas ettik. Mutlu avlar, pilotlar. Ölmemeye çalış. EVERSPACE , roguelike unsurları birinci sınıf görseller ve büyüleyici bir hikaye ile birleştiren, eylem odaklı tek oyunculu bir uzay oyunu . Sürprizlerle dolu, sürekli değişen, güzel hazırlanmış bir evrende sizi zorlu bir yolculuğa çıkarıyor. Her biri anlatmak için kendilerine özgü bir bölüme sahip olan ilginç karakterlerle karşılaşarak varlığınızın bulmacasını birleştirirken becerileriniz, deneyiminiz ve doğaçlama yeteneğiniz sürekli olarak test edilecektir. Her heyecan verici çalışmada, sayısız saatlerce süren heyecan verici bir oyun deneyimi sağlayan ve bireysel, anlamlı anların yaşanması için sayısız fırsat yaratan tamamen yeni durumlarla karşılaşacaksınız. Ne kadar yetenekli olursan ol, ölüm kaçınılmazdır, fakat aynı zamanda daha büyük bir yolculuğun başlangıcıdır.
Özellikleri

  • Sürekli ilerlemeli tek oyunculu roguelike uzay oyunu
  • İlginç ve düşünceli bir şekilde tasarlanmış karakterlere sahip, tamamen sesli müzik öyküsü
  • Her biri farklı özelliklere ve aralarından seçim yapılabilecek donanımlara sahip üç benzersiz oyuncu gemisi
  • Birinci sınıf görseller ve detaylara inanılmaz özen ile canlı sanat tarzı
  • Fare + klavye için optimize edilmiş atıcı tarzı 6DOF kontrolleri
  • Derinlemesine işçiliği ve hasar sistemi
  • Tüm oyuncu gemileri için dinamik, fonksiyonel kokpit göstergeleri
Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci : Intel CPU Core i3
  • Bellek : 4 GB RAM
  • Grafik : Nvidia GTX 480 / AMD Radeon HD 5870
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

5.25 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.