Anasayfa » The Lord of the Rings 1.0.1 Mac
Aksiyon - Macera

The Lord of the Rings 1.0.1 Mac


Hakkında

Sauron'un kara güçleri yürüyor ve önlerinde duran küçük bir grup kahraman da var. Birlikte Eradan Korucu, Andriel Elf ve Cüce Farin, kuzeyi korkunç gücünden korumak için donmuş dağ sıraları, eski ormanlar ve güçlü kaleler arasında epik bir yolculuğa çıkarlar. Yüzüklerin Efendisi: Kuzeydeki savaş, bu kahramanların ve oluşturdukları kırılmaz Bursların anlatılmamış hikayesidir. Tek oyunculu modda veya arkadaşlarınızla yerel çoklu ağ bağlantısında kooperatif çok oyunculu modda oynatılabilen visseral eylem ve sürükleyici rol oynamadan oluşan çarpıcı bir kombinasyon
Özellikleri

  • Sauron'un kuvvetlerini tek oyunculu modda tek başına kullanın veya yerel ağ çok oyunculu modda bir Arkadaş Grubu kurmaya davet edin. *
  • JRR Tolkien'in ünlü Yüzüklerin Efendisi üçlemesinden ilham alan Orta Dünya'nın kuzeyindeki savaşın anlatılmamış hikayesini keşfedin.
  • Kılıcınız, pruva, balta ya da sihirinizle acımasız bir savaşa katılın ve Büyük Dünya Orta Kartallarından biri olan Beleram'ı savaşta yanınızda savaşmak için çağırın.
  • Arkadaşlığın eşsiz becerilerini geliştir, görünüşlerini kişiselleştir ve silahlarını, ekipmanlarını ve zırhlarını geliştir.
  • Orta Dünya'nın keşfedilmemiş alanlarının yanı sıra Rivendell ve Misty Dağları gibi efsanevi konumlarla yeni bir yol oluşturun.
Sistem Gereksinimleri

  • Intel
  • OS X 10.7.5 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

6.71 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.