Anasayfa » Export Calendars Pro 1.9.2 MacOS
Araçlar- Çeşitli

Export Calendars Pro 1.9.2 MacOS


Hakkında

Mac'inizin Takvim ve Anımsatıcılar uygulamalarındaki etkinlikleri ve hatırlatıcıları bir Excel dosyasına, CSV dosyasına, sekmeyle ayrılmış metin dosyasına veya doğrudan panoya kolayca aktarmanıza olanak tanır. Ancak bu yalnızca herhangi bir dışa aktarma aracı değildir: Bir etkinliğin süresi gibi özel alanları dışa aktarmanıza olanak tanır, bu da faturalandırılabilir saatlerinizi belirlemek için mükemmeldir. Ayrıca, herhangi bir katılımcı için herhangi bir kişi mülkünü Adres Defterinizden dışa aktarmanıza olanak tanır. Uygulama, tekrarlanan dışa aktarmaları daha kolay hale getirmek için yeniden kullanılabilir şablonlarda birden çok dışa aktarma kurulumu organize edebilir. Dışa aktarma şablonu, dışa aktarma için seçilen, düzenlendikleri alanları, veri sıralama seçeneklerini ve seçilen dışa aktarma biçimini hatırlar. Bu, Takvimleri Dışa Aktar Pro'yu iş akışınıza mükemmel bir ek haline getirir: Mac, iPhone veya iPad'inizdeki bir iCloud takviminde müşterilerinizle randevuları yönetin, İhracat Takvimleri Pro'yla dışa aktarın ve muhasebe programınıza aktarın.
Özellikleri

  • Dışa aktarma için bir zaman çerçevesi seçin. Sağlanan hazır ayarlardan birini kullanın veya özel tarihler ayarlayın.
  • Takvimleri ve dışa aktarmak istediğiniz alanları seçin ve dışa aktarılan verilerin sırasını belirleyin.
  • Dışa aktarma biçimini seçin: Excel Çalışma Kitabı (.xlsx), CSV veya sekmeyle ayrılmış. Uygulamanın sunduğu ön ayarı seçin veya kendiniz oluşturun (ve kaydedin!).
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.10 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.