Anasayfa » Gamepedia 6.0.1 MacOS
Araçlar- Çeşitli

Gamepedia 6.0.1 MacOS


Hakkında

Gamepedia 6.0.1, video ve bilgisayar oyunları için, anahtar kelime kullanarak veya arama için bir iSight veya tarayıcı kullanarak tüm oyun bilgilerinizi İnternet'ten almanızı sağlayan güçlü bir kataloglama uygulamasıdır.
Gamepedia, video ve masa oyunlarınız hakkında bilgi için çeşitli uluslararası oyun sitelerinde arama yapmanıza olanak tanır. Ayrıca, başka herhangi bir siteden incelemelere, gözden geçirmelere ve ekran görüntülerine bağlantılar eklemenizi sağlar. Henüz sahip olmadığınız oyunlar için bir istek listesi ve geri istedikleriniz için ödünç bir liste tutabilirsiniz. Daha da organize olmak için, programa her yeni giriş eklendiğinde kendilerini otomatik olarak güncelleyen akıllı koleksiyonlar oluşturun. Koleksiyonlarınızı bir tablo görünümünde görüntüleyin, yalnızca kapak görünümüyle kapaklara göz atın veya daha kişiselleştirilmiş bir görünüm için bilgi görünümünü kullanın. Özelleştirilebilir HTML dışa aktarma şablonlarını veya diğer üç dışa aktarma biçiminden birini kullanarak koleksiyonlarınızı arkadaşlarınızla paylaşın. Gamepedia tam Spotlight entegrasyonu ile gelir ve İspanyolca, Hollandaca, İtalyanca Fransızca ve Almanca dillerinde yerelleştirilmiştir.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.12 veya üstü, 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

12 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.