Anasayfa » F1 2012 1.0.1 macOS
Yarış

F1 2012 1.0.1 macOS


Hakkında

Codemasters Racing , 2012 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP ™ ' in resmi sürücülerini, takımlarını ve devrelerini içeren BAFTA kazanan serideki bir sonraki oyun olan F1 2012'yi sunar . Temelleri öğrenin ve Genç Sürücü Testinde gezegendeki en iyi makineleri sürmenin zorluğuna hakim olun. Fırtına cephelerinin devreler arasında hareket ettiği, pistin belirli alanlarını ıslatan ve 2012 FORMULA 1 AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLER GRAND'ına ev sahipliği yapan Austin, Teksas'taki yepyeni Circuit çevresinde yarışan yeni nesil hava durumu sistem teknolojisini deneyimleyin PRIX. İki yeni hızlı ateş oyunu seçeneği: Sezon Mücadelesi, sadece 10 yarışta eksiksiz bir Kariyer ve yeteneklerinizi en iyi şekilde test ettiğiniz Şampiyonlar Modu Senaryoları, ayrıca 5 yıllık Kariyer, Co. -op Şampiyonluk, 16 Oyunculu Çok Oyunculu & Time Attack Senaryoları. F1 2012 Hisset!
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7.94 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.