Anasayfa » Tabletop Simulator 12.3.5 MacOS
Simülasyon

Tabletop Simulator 12.3.5 MacOS


Hakkında

Kendi orijinal oyunlarınızı oluşturun, özel varlıkları içe aktarın, tam RPG zindanları kurun, fiziği değiştirin, menteşeler ve eklemler oluşturun ve elbette oyunu kaybederken masayı çevirin. Tümü, Steam Atölyesi ile entegre edilmiş kullanımı kolay bir sistemle. Tabletop Simulator'da istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. İmkanlar sonsuzdur! Masaüstü Simülatörü hepsi var. Temel oyun Satranç, Poker, Çin daması, Domino ve Mahjong gibi 15 klasik içerir. Masa üstü oyun türüyseniz, Fayans setleri ve mobilyalara sahip bir RPG Kiti'nin yanı sıra, Sandık'ta daha da fazla seçenekle arkadaşlarınızla kurabileceğiniz ve savaşabileceğiniz animasyonlu figürinler içeriyoruz. Game Master için bir seçenek bile var, böylece masayı kontrol edebiliyorlar! Yaratıcılık ve prototipleme yapıyorsanız, görüntüleri özel panolara ve tablolara aktararak, özel desteler oluşturabilir, 3D modelleri içe aktarabilir ve çok daha fazlasını yaparak kendi oyunlarınızı kolayca oluşturabilirsiniz. Kreasyonlarınızı Steam Atölyesi'ne yüklemeyi veya arkadaşlarınızla özel olarak paylaşmayı seçebilirsiniz. Herkes Masa Simülatörü oynayabilir! Büyükanne ile klasik bir masa oyunu oynayın, çocuklarla poker gecesi yapın veya mürettebatınızla destansı RPG maceranıza başlayın. Aklınıza gelebilecek hemen hemen tüm masaüstü oyunlarını oynayın! Çok oyunculu odaklı bir oyun olan herhangi bir zamanda en fazla 8 oyuncu oynayabilir.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.12+
İndirme Linkleri

Turbobit

1.32 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.