Anasayfa » Family Tree Maker 2017 23.3.0.570 macOS
Araçlar- Çeşitli

Family Tree Maker 2017 23.3.0.570 macOS


Hakkında

Family Tree Maker 2017 23.3.0.570, aile hikayenizi keşfetmeyi, mirasınızı korumayı ve benzersiz mirasınızı paylaşmayı her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Aile geçmişinde yeniyseniz, bu sezgisel programın basit gezinme, ağaç oluşturma araçları ve entegre Web araması ile aile ağacınızı nasıl kolayca büyütebildiğinizi takdir edeceksiniz. Zaten bir uzmansanız, daha gelişmiş özelliklere, veri yönetimi seçeneklerine ve çok çeşitli grafik ve raporlara dalabilirsiniz. Nihai sonuç, siz ve ailenizin gelecek yıllar boyunca hazine edeceğiniz bir aile geçmişi!
Özellikleri

İpuçlarını izleyin Sadece bildiklerinizi soy ağacınıza girin. Yakında sizi atalarınız hakkında cevaplar tutabilecek tarihi kayıtlara ve ağaçlara bağlayan ipuçları (yeşil yapraklar veya mavi kareler) görünecektir. Medyayı kolayca organize edin Aile hikayenizi fotoğraflar, geçmiş kayıtları ve ses ve video dosyalarıyla gösterin. Family Tree Maker'daki kullanımı kolay araçlar, ortamı her zamankinden daha hızlı yönetmenize, ayrıca doğrudan iPhoto®'dan fotoğraf eklemenize, görüntüleri doğrudan ağacınıza taramanıza ve hatta slayt gösterileri oluşturmanıza yardımcı olur. Dijital Tamamlayıcı Kılavuz Bu kılavuz, programın ve onunla başarabileceğiniz her şeyin adım adım turunu sunar. Araştırmayı hızlı ve eğlenceli hale getiren hızlı derslerle Family Tree Maker'ın en popüler özelliklerini öğrenin. Atalarınızı haritaya yerleştirin Atalarınızın yaşamlarındaki önemli yerleri görüntülemek ve ailenizin göç yollarını izlemek için etkileşimli sokak ve uydu haritalarına erişin. Grafikler ve Raporlar Keşiflerinizi soyağacı, torun, papyon ve hayran grafikleri gibi çeşitli renkli aile ağacı grafikleriyle görüntüleyin ve paylaşın ve aile ağacınızın anlık görüntüsünü sağlayan ve bir sonraki araştırmanızda plan yapmanıza yardımcı olan raporlar oluşturun. Daha fazla seçenek ve görünüm, bir bireyin atalarını, eşlerini ve çocuklarını birlikte görüntülemenizi sağlar. Ayrıca, Bireyler Endeksi Raporu yıldönümü, doğum günü, kişi listeleri ve daha fazlası için seçeneklerle genişletildi.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

908 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.