Anasayfa » AirRadar 5.2 Mac
Araçlar- Çeşitli

AirRadar 5.2 Mac


Hakkında

AirRadar 5.0 ile kablosuz ağları taramak artık daha kolay ve daha kişisel! Açık ağları taramanızı ve sık kullanılan olarak etiketlemenizi veya filtrelemenizi sağlar. Ayrıntılı ağ bilgilerini, grafik ağ sinyal gücünü görüntüleyin ve otomatik olarak menzildeki en iyi açık ağa katılın. İster kablosuz ağlar aramaya, ister trafikte sıkışmaya, sahilde oturmaya, ister kablosuz sinyalinizin evde ne kadar güçlü olduğuna merak ediyorsanız, AirRadar ağ avcılığına daha doğrusal bir yaklaşım sunar. Bir tarama sıklığı ayarlayın ve yeni açık veya kapalı ağların adlarını söyleyin, uyarıları çalın veya bildirimleri görüntüleyin. Diğer çeşitli seçenekler, en iyi açık ağlara ve ses ipuçlarına renk atamak da dahil olmak üzere ağ listenizi daha da özelleştirmenize olanak tanır. Bugün indirin ve kritik bir zamanda İnternet bağlantısı kurmanın zorluğunu giderin
Sistem Gereksinimleri

Mac OS X 10.11 ve üstü için tasarlanmıştır.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

30 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.