Anasayfa » FastTasks 2.52 Mac
Araçlar- Çeşitli

FastTasks 2.52 Mac


Hakkında

FT2, önemli sistem bilgilerinin hızlı görüntülenmesi, görünmez dosyaların hızlı bir şekilde değiştirilmesi, boş hafıza, oturum açma öğelerinin silinmesi ve sorunlu uygulamaların ve dosyaların aranması dahil olmak üzere birçok kullanışlı özellik sunan bir sorun giderme aracıdır.  FastTasks 2, zaman içinde sisteminizin profilini kaydetmenizi sağlar; böylece sisteminizde ne gibi değişiklikler yapıldığını ve işler beklendiği gibi durduğunda hayati bir yardım olduğunda ve mac'unuzu gidermeniz gerektiğinde kolayca yardım edebilirsiniz.  FastTasks 2, Spotlight ve Finder sizi hayal kırıklığına uğrattığında Mac'inizdeki herhangi bir şeyi bulmanızı mümkün kılan bir görev düzenleyicisi, not almak için bir yardımcı program ve bir arama aracı içerir.
İndirme Linkleri

Turbobit

4 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.