Anasayfa » CrossOver 18.1 Mac OS
Araçlar- Çeşitli

CrossOver 18.1 Mac OS


Hakkında

CrossOver, Mac'te binlerce farklı Windows programı çalıştırıyor. Üretkenlikten, yardımcı programdan, oyunlardan ve tasarım yazılımından-Windows yazılımı, CrossOver Mac ile doğrudan Mac dock'tan başlatıldığında daha iyi görünmedi. Yeniden başlatmadan, sanal makine kullanmadan ve bir Windows lisansı almadan Mac ve Windows programları arasında kolayca geçiş yapın. Windows programları kopyala ve yapıştır, klavye kısayolları ve Görev Kontrolü gibi yerel Mac işlevselliği kazanır. Sierra uyumlu CrossOver Mac 17, Windows lisansı almadan, yeniden başlatmadan veya sanal bir makine kullanmadan, Mac'inizde Microsoft Windows yazılımını çalıştırmanın en kolay yoludur. CrossOver Mac, Windows programlarını yerel olarak dock'tan başlatmayı kolaylaştırır ve platformlar arası kopyala ve yapıştır ve paylaşılan dosya sistemleri gibi macOS işlevselliğini Windows uygulamalarınıza entegre eder. Uyumluluk veritabanımızda 13.000'den fazla Windows programı bulunan CrossOver Mac, ihtiyaç duyduğunuz Windows yazılımını evde, ofiste veya okulda çalıştırabilir. CrossOver, Quicken; Microsoft Office gibi iş ve ofis yazılımı; RootsMagic gibi yaşam tarzı ve hobi yazılımı ve Windows için Steam gibi oyun yazılımı.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

514 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.