Anasayfa » File Juicer 4.94
Araçlar- Çeşitli

File Juicer 4.94


Hakkında

Dosya Sıkacağı'nın yapabileceği bilgi alma işlevleri sayısızdır. Uygulama, bir Power Point'te multimedya dosyalarını çıkarabilir, bir PDF belgesinden metin ve görüntüleri alabilir veya bu belgeleri Word biçimine dönüştürebilir. Bozuk dosyalardan veya hasar görmüş bir hafıza kartındaki görüntülerden gelen metinsel bilgileri almak için de kullanılabilir; kendiliğinden açılan bir dosyaya gömülü bir ZIP dosyasını açın ya da çalıştırılabilir bir dosya içine dahil edilmiş bir Flash sunumu edinin. Dahası, Dosya Sıkacağı, görüntülerin RAW dosyalarına görünmez olarak dosyalara eklenmesi ya da JPEG formatında grafiksel bilgilerin çıkartılması gibi diğer birçok görev için de kullanılabileceği gibi.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

5 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.