Anasayfa » OmniPlayer: MKV Video Player 2.1.1 macOS
Araçlar- Çeşitli

OmniPlayer: MKV Video Player 2.1.1 macOS


Hakkında

Mac için OmniPlayer, macOS üzerindeki hemen hemen tüm video ve ses formatları için kapsamlı bir medya oynatıcıdır. Modern ve temiz tasarımı ile güçlü özelliklere sahiptir. Donanım kod çözme ile çeşitli 4K/1080P/720P HD videoları ve normal/kayıpsız sesi kolayca oynatmak için kullanabilirsiniz. OmniPlayer'ın zengin özellikleri oynatmayı, çalma listelerini, video görüntülerini, ses parçalarını, altyazıları ve ekran görüntülerini vb. rahatça kontrol etmenizi ve ayarlamanızı sağlar.
Özellikleri

Desteklenen Formatlar: – Videolar: mkv, rmvb, rm, avi, mov, wmv, flv, f4v, f4p, f4a, f4b, swf, mpg, mpeg, mpeg1, mpeg2, m1v, m2v, mpv, mp4, mpeg4, m4v, 3gp, 3gpp, 3g2, 3gp2, m2p, ps, ts, m2ts, mts, mt2s, ogm, ogv, divx, dv, asf, wtv, webm, m3u, m3u8 vb. -mSesler: flac, ape, m2a, mp1 , mp2, mpa, mp3, mpg3, m4a, m4b, wma, wav, wv, xm, aiff, aif, ac3, a52, aac, opus, ogg, oga, mid, midi, mka vb. – Altyazılar: ass, ssa , srt, idx&sub Özellikler · Birden Çok Ortam Türünü Destekler – Yerel ve uzak sunucu videolarının ve seslerinin (SAMBA/FTP protokolü) hemen hemen her biçimini oynatın. – HTTP/HTTPS protokolleriyle çevrimiçi videoları ve sesi destekler. – Doğrudan çevrimiçi reklamlar olmadan web sayfası URL'sini kullanarak Youtube ve Vimeo videolarını oynatın. · Çalma Listesi Kontrolü – Medya dosyalarını otomatik olarak çalma listelerine kaydedin ve oynatıcıdan çıkarken otomatik olarak hepsini temizleyin. – Çalma listesindeki medya öğelerini oynatın, arayın, silin, tekrar modunu değiştirin. · Oynatma Kontrolü – Duraklat, devam ettir, hızlı ileri sar, geri sar ve belirli bir ilerleme süresine atla. – Otomatik olarak dururken oynatmanın son ilerleme süresini kaydedin. – Yerel bir videoyu oynatırken ilerleme çubuğunda önizleme resimlerini gösterin. – Herhangi bir engelleme olmadan saf video görüntüsünü görüntülemek için kontrolleri otomatik olarak gizleyin. – Oynatma hızını 0,25x'ten 4x'e ayarlayın.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.13 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

92 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.