Araçlar- Çeşitli

Find Any File (FAF) 2.3.3 b7 MacOs


Hakkında

Herhangi Bir Dosya Bul yerel disklerinizde dosya ada, oluşturma veya değiştirme tarihine, boyutuna veya türüne ve oluşturucu koduna göre (içeriğe göre değil) arar.

Benzer bir arama işlemine sahip başka araçlar olduğu için, Herhangi Bir Dosyayı Bul’a özgü özellikler şunlardır:

  • Bulunan öğelerin yeni bir hiyerarşik görünümüne sahiptir, bu da 100’lerce öğeye göz atmayı çok daha kolay hale getirir (ekran görüntüsüne bakın).
  • Normal kullanıcılardan gizlenmiş olanlar da dahil olmak üzere diskinizdeki herhangi bir dosyayı bularak kök kullanıcı olarak çalışabilir.
  • Sorguları kaydedebilir ve daha sonra tekrar çalıştırabilir.

Spotlight’ın (yani, Finder’s Find komutu) aksine, önceden oluşturulmuş bir veritabanına erişmez, ancak seçilen birimi doğrudan arar. Bu, paketlerin içindekiler ve Spotlight aramasından hariç tutulanlar dahil olmak üzere herhangi bir dosyayı bulmanızı sağlar. Bu nedenle, örneğin sistem dosyalarını bulmak için harikadır.

Öte yandan, Spotlight’tan biraz daha uzun sürebilir ve yalnızca HFS(+) birimlerinde hızlıdır. Ancak bir Mac OS X sunucusunun bağlı ağ birimlerinde bile şaşırtıcı derecede hızlı olabilir.

Bu nedenle, bu Spotlight için tam bir yedek değildir, ancak pek çok durumda olmasa da belirli durumlarda kullanışlı olabilir.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.12 veya üstü

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

12 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.